... Lord G4+ Z├íruka 5 rokov - Truhlicov├í mrazni─Źka

Lord G4+ Z├íruka 5 rokov - Truhlicov├í mrazni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 449,00

LORD G4 truhlicov├í mrazni─Źka sa za─Źle┼łuje do vo─żne stojacich mrazni─Źiek, tak┼że ho mo┼żno umiestni┼ą takmer kamko─żvek a┬áto aj tam, kde je a┼ż -15 ┬░ C ako je gar├í┼ż, pivnica, balk├│n, chata alebo chalupa, kde netemperujete. Kolieska u─żah─Ź├ş presun pod─ża potreby. Prekvap├ş v├ís nielen svoj├şm ├║┼żitkov├Żm priestorom a┬ájednoduch├Żm ovl├ídan├şm, ale hlavne svojou n├şzkou spotrebou. Rad├ş sa do energetickej triedy A ++ pri ro─Źnej spotrebe 219 kWh. Hlu─Źnos┼ą mrazni─Źky sa nep┼Öehoupne cez 42 dB. V┬ámrazni─Źke tie┼ż n├íjdete I...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Lord G4+ Z├íruka 5 rokov - Truhlicov├í mrazni─Źka 
10 dn├ş 449,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Lord G4+ Z├íruka 5 rokov - Truhlicov├í mrazni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Lord G4+ Z├íruka 5 rokov - Truhlicov├í mrazni─Źka

LORD G4 truhlicov├í mrazni─Źka sa za─Źle┼łuje do vo─żne stojacich mrazni─Źiek, tak┼że ho mo┼żno umiestni┼ą takmer kamko─żvek a┬áto aj tam, kde je a┼ż -15 ┬░ C ako je gar├í┼ż, pivnica, balk├│n, chata alebo chalupa, kde netemperujete. Kolieska u─żah─Ź├ş presun pod─ża potreby.
Prekvap├ş v├ís nielen svoj├şm ├║┼żitkov├Żm priestorom a┬ájednoduch├Żm ovl├ídan├şm, ale hlavne svojou n├şzkou spotrebou. Rad├ş sa do energetickej triedy A ++ pri ro─Źnej spotrebe 219 kWh. Hlu─Źnos┼ą mrazni─Źky sa nep┼Öehoupne cez 42 dB. V┬ámrazni─Źke tie┼ż n├íjdete Invertor BLDC kompresor.
Pri otvoren├ş pon├║kne tento mraz├ík dostato─Źn├Ż ├║┼żitkov├Ż objem 316┬ál., Tak┼że nemus├şte ma┼ą strach z┬ánedostatku priestoru. Nespornou v├Żhodou je mo┼żnos┼ą uskladnenie objemn├Żch potrav├şn. Iste ocen├şte aj z├ívesn├Ż k├┤┼í, do ktor├ęho m├┤┼żete ulo┼żi┼ą aj zmrzlinu a┬áovocie.
Aj po str├ínke v├Żkonu nezaost├íva a┬áprekvap├ş, preto┼że dok├í┼że zmrazi┼ą a┼ż 23┬ákg potrav├şn za 24 hod├şn a┬ápri v├Żpadku pr├║du zostan├║ potraviny zmrazen├ę e┼íte po dobu 37 hod├şn.
Mrazni─Źka je vybaven├í funkciou super mrazenie (SuperFrost) pre r├Żchle zmrazenie. Ke─Ć sa na sten├ích mraziaceho priestoru po dlh┼íej dobe prev├ídzky vytvor├ş vrstva n├ímrazy alebo ─żadu ani toho sa b├í┼ą nemus├şte, ─żahk├ę odmrazenie a┬áodvod roztopenej vody vpredu V├ím to u─żah─Ź├ş.
Veko mrazni─Źky je vybaven├ę nielen LED svetlom, ale aj r├║─Źkou na pohodln├ę otv├íranie a┬ázatv├íranie, kde je s├║─Źas┼ąou aj z├ímok.
D├┤le┼żit├ę inform├ícietruhlicov├í mrazni─Źka Ro─Źn├í spotreba energie: 219 kWh / rok Energetick├í trieda: A┬á++ ├Ü┼żitkov├Ż objem celkom: 316┬ál Hlu─Źnos┼ą: 42 dB Klimatick├í trieda: SN-T (+ 10 ┬░ C do + 43 ┬░ C) Po─Źet kompresorov: 1 Invertor BLDC kompresor Mno┼żstvo na zmrazenie za 24 hod: 23┬ákg Doba skladovania pri v├Żpadku pr├║du: 37┬áh Ko┼íe ┼ítandardne: 1
Vhodn├ę pre okolit├║ teplotu do ÔÇô 15 ┬░ C (FrostProtect)
5 rokov z├íruka zadarmoNa v┼íetky spotrebi─Źe zna─Źky Lord je v┬áSlovenskej republike poskytovan├í z├íruka 5 rokov zdarma. 2 roky plat├ş pln├í z├íruka na cel├Ż produkt a┬á─Ćal┼íie 3 roky sa z├íruka vz┼ąahuje na bezplatn├Ż servis. Pred─║┼żen├í z├íruka je uveden├í priamo na z├íru─Źnom liste a┬ánie je potrebn├í ┼żiadna dodato─Źn├í registr├ície.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky