kde nak├║pi┼ą?

od 1 248,90

Mrazni─Źka Liebherr LIEBHERR GNP 3755 nastavuje v─Ćaka tichej prev├ídzke, v├Żnimo─Źn├ęmu dizajnu a inovat├şvnym funkci├ím nov├ę meradl├í v oblasti mrazenie. Presn├ę nastavenie teploty a inform├ície o dian├ş vo vn├║tri prin├í┼ía vysoko kontrastn├Ż dotykov├Ż displej o ve─żkosti 2,4 '', ktor├Ż je integrovan├Ż za dverami. Otv├írajte dvere mrazni─Źky bez pozvo─żn├ęho znehodnocovanie tesnenia. Posl├║┼żi k tomu praktick├í patentovan├í madl├í vybaven├í mechanizmom pre jemn├ę odl├║─Źenie tesnenie dver├ş od telesa pr├şstroja. Tesnenie na d...

Liebherr GNP 3755 - ponuka obchodu

LIEBHERR GNP 3755 (999108651) 
na sklade 1 248,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred zadarmo
Slovenská pošta vrátane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred zadarmo
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred zadarmo
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu Liebherr GNP 3755

Mrazni─Źka Liebherr LIEBHERR GNP 3755 nastavuje v─Ćaka tichej prev├ídzke, v├Żnimo─Źn├ęmu dizajnu a inovat├şvnym funkci├ím nov├ę meradl├í v oblasti mrazenie. Presn├ę nastavenie teploty a inform├ície o dian├ş vo vn├║tri prin├í┼ía vysoko kontrastn├Ż dotykov├Ż displej o ve─żkosti 2,4 '', ktor├Ż je integrovan├Ż za dverami.

Otv├írajte dvere mrazni─Źky bez pozvo─żn├ęho znehodnocovanie tesnenia. Posl├║┼żi k tomu praktick├í patentovan├í madl├í vybaven├í mechanizmom pre jemn├ę odl├║─Źenie tesnenie dver├ş od telesa pr├şstroja. Tesnenie na dver├ích mrazni─Źky disponuje ┼ípeci├ílnymi antibakteri├ílnymi vlastnos┼ąami, ktor├ę zabra┼łuj├║ usadzovaniu ne┼żiaducich mikroorganizmov a prispievaj├║ k hygienick├ęmu ulo┼żenie potrav├şn. ─îi u┼ż ide o v├Żmenu, ─Źistenie, ─Źi jeho nasadzovan├ş pri pr├şpadnom po┼íkoden├ş je na vn├║tornej strane dver├ş k dispoz├şcii dr├í┼żka, ktor├í u─żah─Źuje ├║dr┼żbu tesnenia.

Do spodnej ─Źasti interi├ęru mrazni─Źky s├║ integrovan├ę energeticky efekt├şvne LED di├│dy, ktor├ę s├║ v├Żkonn├ę a z├írove┼ł ┼íetrn├ę k ┼żivotn├ęmu prostrediu. Pri otvoren├ş dver├ş v┼żdy jasne zn├ízorn├ş obsah z├ísuviek. Aj ke─Ć s├║ z├ísuvky plne naplnen├ę a za┼ąa┼żen├ę, budete ma┼ą pr├şstup k nim bez ak├ęhoko─żvek ├║silia. Boxy mrazni─Źky sa pohybuj├║ na kolieskov├Żch pojazdoch statick├Żch ly┼ż├şn. V pr├şpade, ┼że potrebujete prisp├┤sobi┼ą miesto pri ukladan├ş objemn├Żch potrav├şn (napr├şklad nieko─żkoposchodov├ęho torty) posl├║┼żi v├ím k tomu variabiln├ę priestorov├ę rie┼íenie VarioSpace.V├Żhodou je tie┼ż signaliza─Źn├í LED di├│da indik├ítora prev├ídzkov├ęho stavu. V pr├şpade poruchy svieti svetlo ─Źerveno a spust├ş sa zvukov├Ż sign├íl, modr├ę svetlo znamen├í, ┼że pr├şstroj pracuje tak ako m├í.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Hlu─Źnos┼ą38 dB
DisplejÁno
Zmena otv├írania dver├ş├üno
 
Objemov├ę vlastnosti
Objem mrazni─Źky232 l
Po─Źet oddelen├Żch priestorov7
 
Klimatick├ę vlastnosti
Mraziaci v├Żkon17 kg/24 hod.
Akumula─Źn├í doba20 hod.
 
Funkcie
No FrostÁno
Varovn├Ż sign├íl├üno
SupermrazenieÁno
 
Rozmery
Hmotnos┼ą79.5 kg
V├Ż┼íka165 cm
┼á├şrka60 cm
H─║bka63 cm
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky