... Klarstein Iceblokk 200 ─îierna - Truhlicov├í mrazni─Źka

Klarstein Iceblokk 200 ─îierna - Truhlicov├í mrazni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 420,90

Perfektn├ę rie┼íenie na mrazenie potrav├şn: truhlicov├í mrazni─Źka Klarstein Iceblokk 200 bez probl├ęmov a bezpe─Źne zmraz├ş aj ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn. Energetick├í spotreba je navy┼íe ve─żmi ├║sporn├í ÔÇô v─Ćaka energetickej triede A++. S┬á├║┼żitkov├Żm objemom 200 litrov pon├║ka 4-hviezdi─Źkov├í truhlicov├í mrazni─Źka dostatok miesta pre r├┤zne druhy hlbokomrazen├Żch potrav├şn. Aby ste si lep┼íie mohli predstavi┼ą tento ve─żk├Ż objem: do mrazni─Źky sa zmest├ş a┼ż 46 ┼ítandardn├Żch krab├şc pizze. Dva z├ívesn├ę ko┼íe sa hodia pre men┼íi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Iceblokk 200 ─îierna - Truhlicov├í mrazni─Źka 
10 dn├ş 420,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Iceblokk 200 ─îierna - Truhlicov├í mrazni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Iceblokk 200 ─îierna - Truhlicov├í mrazni─Źka

Perfektn├ę rie┼íenie na mrazenie potrav├şn: truhlicov├í mrazni─Źka Klarstein Iceblokk 200 bez probl├ęmov a bezpe─Źne zmraz├ş aj ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn. Energetick├í spotreba je navy┼íe ve─żmi ├║sporn├í ÔÇô v─Ćaka energetickej triede A++.
S┬á├║┼żitkov├Żm objemom 200 litrov pon├║ka 4-hviezdi─Źkov├í truhlicov├í mrazni─Źka dostatok miesta pre r├┤zne druhy hlbokomrazen├Żch potrav├şn. Aby ste si lep┼íie mohli predstavi┼ą tento ve─żk├Ż objem: do mrazni─Źky sa zmest├ş a┼ż 46 ┼ítandardn├Żch krab├şc pizze. Dva z├ívesn├ę ko┼íe sa hodia pre men┼íie potraviny, navy┼íe ich m├┤┼żete kedyko─żvek vybra┼ą. Rovnako jednoduch├ę je aj ovl├ídanie teploty: na prednej strane mrazni─Źky sa nach├ídza regul├ítor na individu├ílne nastavenie teploty. Ved─ża regul├ítora s├║ 3 kontrolky na zobrazovanie aktu├ílneho stavu. Na jednoduch├ę premiest┼łovanie obsahuje box kolieska.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky