... Klarstein Garfield ─îierna - Pultov├í mrazni─Źka

Klarstein Garfield ─îierna - Pultov├í mrazni─Źka

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 188,90

Na dlhodob├ę zmrazenie potrav├şn v piestorovo obmedzen├Żch kuchyniach je v├ím k dispoz├şcii mrazni─Źka Garfield od Klarsteinu. Pultov├í mrazni─Źka si ur─Źite n├íjde svoje miesto v mal├Żch dom├ícnostiach, jedno─Źlenn├Żch dom├ícnostiach alebo na priv├ítoch. Mrazni─Źka sa ide├ílne hod├ş na zmrazenie r├┤znych potrav├şn, napr. pizze, lazan├ş, zmrzliny ─Źi uvaren├Żch jed├íl ur─Źen├Żch na neskor┼íiu konzum├íciu. ┼átvorhviezdi─Źkov├Ż prie─Źinok s ├║┼żitkov├Żm objemom 35 litrov pon├║ka dostatok miesta pre v├Ą─Ź┼íie i men┼íie d├│zy. Vysunut├şm ro┼í...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Garfield ─îierna - Pultov├í mrazni─Źka 
10 dn├ş 188,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Garfield ─îierna - Pultov├í mrazni─Źka - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Garfield ─îierna - Pultov├í mrazni─Źka

Na dlhodob├ę zmrazenie potrav├şn v piestorovo obmedzen├Żch kuchyniach je v├ím k dispoz├şcii mrazni─Źka Garfield od Klarsteinu. Pultov├í mrazni─Źka si ur─Źite n├íjde svoje miesto v mal├Żch dom├ícnostiach, jedno─Źlenn├Żch dom├ícnostiach alebo na priv├ítoch. Mrazni─Źka sa ide├ílne hod├ş na zmrazenie r├┤znych potrav├şn, napr. pizze, lazan├ş, zmrzliny ─Źi uvaren├Żch jed├íl ur─Źen├Żch na neskor┼íiu konzum├íciu.
┼átvorhviezdi─Źkov├Ż prie─Źinok s ├║┼żitkov├Żm objemom 35 litrov pon├║ka dostatok miesta pre v├Ą─Ź┼íie i men┼íie d├│zy. Vysunut├şm ro┼íta razom z├şskate viac miesta na ulo┼żenie vysok├Żch predmetov - napr. flia┼í. V├Żkon mrazenia mo┼żno regulova┼ą v rozmedz├ş od -18 do -24 ┬░C prostredn├şctvom oto─Źn├ęho regul├ítora. Pr├şkon mrazni─Źky predstavuje len 65 W, ─Ź├şm sa zara─Ćuje do energetickej triedy A+. Pr├şkon je dostato─Źne siln├Ż na to, aby h─║bkovo zamrazil 1,8 kg potrav├şn do 24 hod├şn.
Kompletn├║ v├Żbavu dop─║┼ła praktick├í ┼íkrabka na ─żad a forma na 12 kociek ─żadu. Z├íves dver├ş mo┼żno namontova┼ą na ka┼żd├║ stranu, ─Źo umo┼ż┼łuje optim├ílne prisp├┤sobenie sa mrazni─Źky individu├ílnym priestorov├Żm podmienkam. ─îierna kon┼ítrukcia dod├íva mrazni─Źke jemn├║ eleganciu, zapadaj├║cu do ka┼żdej kuchyne.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky