kde nak├║pi┼ą?

od 586,26

V─Ćaka optim├ílnej kl├şme si va┼íe potraviny zachovaj├║ spr├ívnu konzistenciu. To znamen├í, ┼że napr├şklad zmrzlina nebude m├Ąkk├í, ale ani premrznut├í. Kon┼ítantn├í teplota je z├íkladn├Żm faktorom, ktor├Ż m├í najv├Ą─Ź┼í├ş vplyv na kvalitu uchov├ívan├Żch potrav├şn. Preto senzory FreshSense neust├íle kontroluj├║ nielen teplotu v chladni─Źke a mrazni─Źke, ale i teplotu okolia, a okam┼żite vyrovn├ívaj├║ i najmen┼íie rozdiely. MultiAirflow syst├ęm zais┼ąuje kon┼ítantn├ę pr├║denie chladn├ęho vzduchu a prechladzovanie pol├şc v spotrebi─Źi. T...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch GSN58VWEV - Mrazni─Źka vo─żnestojaca 
10 dn├ş 586,26 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch GSN58VWEV - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch GSN58VWEV

V─Ćaka optim├ílnej kl├şme si va┼íe potraviny zachovaj├║ spr├ívnu konzistenciu. To znamen├í, ┼że napr├şklad zmrzlina nebude m├Ąkk├í, ale ani premrznut├í. Kon┼ítantn├í teplota je z├íkladn├Żm faktorom, ktor├Ż m├í najv├Ą─Ź┼í├ş vplyv na kvalitu uchov├ívan├Żch potrav├şn. Preto senzory FreshSense neust├íle kontroluj├║ nielen teplotu v chladni─Źke a mrazni─Źke, ale i teplotu okolia, a okam┼żite vyrovn├ívaj├║ i najmen┼íie rozdiely.
MultiAirflow syst├ęm zais┼ąuje kon┼ítantn├ę pr├║denie chladn├ęho vzduchu a prechladzovanie pol├şc v spotrebi─Źi. Tak je v celej chladni─Źke udr┼żovan├í rovnak├í teplota a nedoch├ídza k teplotn├Żm v├Żkyvom. V celom chladiacom priestore sa minimalizuje proces vys├║┼íanie potrav├şn, a t├Żm sa predl┼żuje ich trvanlivos┼ą a ar├│mu, pre ktor├ę ste si ich tak ob─ż├║bili.
Manu├ílne odmrazovanie chladni─Źky m├┤┼że by┼ą ve─żmi nepr├şjemn├ę a┬á─Źasovo n├íro─Źn├ę. V─Ćaka nov├Żm chladni─Źk├ím s┬áfunkciou NoFrost m├┤┼żete t├║to ├║lohu jednoducho odstr├íni┼ą z┬áv├í┼ího zoznamu ├║loh. Na rozdiel od be┼żn├Żch chladni─Źiek je vlhkos┼ą vzduchu v┬áchladni─Źke NoFrost neust├íle zachyt├ívan├í v┬ácentr├ílnom v├Żparn├şku, ktor├Ż sa pravidelne a automaticky odmrazuje. V├Żsledn├í kondenzovan├í voda sa jednoducho vyvedie von z┬áchladni─Źky, kde sa potom odpar├ş. T├Żmto sp├┤sobom funkcia NoFrost nielen┼że trvalo udr┼żuje va┼íu chladni─Źku bez ─żadu, ale v├ís aj zbavuje potreby jej manu├ílneho odmrazovania.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky