kde nak├║pi┼ą?

od 690,00

V├Żkonn├í ventil├ícia Rovnomern├í distrib├║cia studen├ęho vzduchu v─Ćaka interi├ęrov├ęmu ventil├ítoru V├Żkon FreshSense: perfektn├í kl├şma pre skladovanie potrav├şn. V─Ćaka optim├ílnym podmienkam skladovania si potraviny zachovaj├║ ide├ílnu konzistenciu; napr├şklad zmrzlina nie je ani pr├şli┼í m├Ąkk├í, ani pr├şli┼í tvrd├í. Kon┼ítantn├í teplota v interi├ęri chladni─Źky je rozhoduj├║cim faktorom pri dosahovan├ş kvalitnej ─Źerstvosti a lep┼íej chuti. Senzory FreshSense neust├íle monitoruj├║ a kontroluj├║ teplotu prostredia v chladni─Źk...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Bosch GSN36VL3P - Skri┼łov├í mrazni─Źka 
10 dn├ş 690,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Bosch GSN36VL3P - ponuka obchodu

Parametre produktu Bosch GSN36VL3P

V├Żkonn├í ventil├ícia
Rovnomern├í distrib├║cia studen├ęho vzduchu v─Ćaka interi├ęrov├ęmu ventil├ítoru
V├Żkon
FreshSense: perfektn├í kl├şma pre skladovanie potrav├şn. V─Ćaka optim├ílnym podmienkam skladovania si potraviny zachovaj├║ ide├ílnu konzistenciu; napr├şklad zmrzlina nie je ani pr├şli┼í m├Ąkk├í, ani pr├şli┼í tvrd├í. Kon┼ítantn├í teplota v interi├ęri chladni─Źky je rozhoduj├║cim faktorom pri dosahovan├ş kvalitnej ─Źerstvosti a lep┼íej chuti. Senzory FreshSense neust├íle monitoruj├║ a kontroluj├║ teplotu prostredia v chladni─Źke a mrazni─Źke. V├Żsledkom toho je kon┼ítantn├í teplota v chladni─Źke nez├ívisl├í od teploty vonkaj┼íieho prostredia. MultiAirflow syst├ęm: rovnomern├í distrib├║cia vzduchu pre dlh┼íiu svie┼żos┼ą. Syst├ęm ventil├ície MultiAirflow zabezpe─Źuje jemn├ę a rovnomern├ę pr├║dy studen├ęho vzduchu na v┼íetk├Żch ├║rovniach chladni─Źky a mrazni─Źky. Kol├şsanie teploty sa minimalizuje a ─Źas chladenia sa zni┼żuje ÔÇô ─Źo pom├íha uchova┼ą chu┼ą va┼íich potrav├şn e┼íte dlh┼íie.U┼ż ┼żiadne odmrazovanie va┼íej chladni─ŹkyManu├ílne odmrazovanie chladni─Źky m├┤┼że by┼ą ve─żmi nepr├şjemn├ę a┬á─Źasovo n├íro─Źn├ę. V─Ćaka nov├Żm chladni─Źk├ím s┬áfunkciou NoFrost m├┤┼żete t├║to ├║lohu jednoducho odstr├íni┼ą z┬áv├í┼ího zoznamu ├║loh. Na rozdiel od be┼żn├Żch chladni─Źiek je vlhkos┼ą vzduchu v┬áchladni─Źke NoFrost neust├íle zachyt├ívan├í v┬ácentr├ílnom v├Żparn├şku, ktor├Ż sa pravidelne a automaticky odmrazuje. V├Żsledn├í kondenzovan├í voda sa jednoducho vyvedie von z┬áchladni─Źky, kde sa potom odpar├ş. T├Żmto sp├┤sobom funkcia NoFrost nielen┼że trvalo udr┼żuje va┼íu chladni─Źku bez ─żadu, ale v├ís aj zbavuje potreby jej manu├ílneho odmrazovania.
Komfort Mno┼żstvo miesta pre XXL mrazen├ę potraviny s BigBox z├ísuvkou Z├ísuvka pre praktick├ę usporiadanie u┼ż zmrazen├Żch potrav├şn alebo potrav├şn o ve─żkom objeme, napr. ako je torta alebo pizza. Bez oh─żadu na to, ─Źi sa potrebujete postara┼ą o oslavu naroden├şn v├í┼ího die┼ąata alebo zmrazi┼ą svadobn├║ tortu ÔÇô v z├ísuvke BigBox n├íjdete dos┼ą priestoru pre ve─żk├ę zmrazen├ę potraviny.
Alarm V├Żstra┼żn├Ż zvukov├Ż alebo sveteln├Ż sign├íl, v pr├şpade otvoren├Żch dver├ş alebo pri v├Żskyte inej chyby Maxim├ílna flexibilita v mraziacom priestore V┼íetky poli─Źky z bezpe─Źnostn├ęho skla v mraziacom priestore m├┤┼żete celkom jednoducho vybra┼ą, a tak si vytvori┼ą viac priestoru, napr├şklad na ulo┼żenie viacposchodovej torty alebo cel├ęho moriaka. Na sklen├Żch poli─Źk├ích sa daj├║ bez probl├ęmov navrstvi┼ą aj ve─żk├ę potraviny, napr. rodinn├ę balenie pizze.
Cold accumulator
V pr├şpade v├Żpadku pr├║du akumul├ítor odblokuje chladiacu dosku, ─Ź├şm sa uvo─żn├ş studen├Ż chladiv├Ż vzduch na udr┼żanie teploty v tejto priehradke

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mrazni─Źky