kde nak├║pi┼ą?

od 45,17

MP3 prehr├íva─Ź 4GB, MP3/WMA prehr├íva─Ź, USB, funkcia Bass Boost, r├Żchlonab├şjanie Sony NWZ-B183B poskytuje ─Źist├Ż zvuk a intuit├şvne ovl├ídanie, tak┼że sa v┼íade na cest├ích stane va┼íim pr├şjemn├Żm a spo─żahliv├Żm spolo─Źn├şkom. Prehr├í hudobn├ę form├íty MP3 alebo WMA a kapacita 4 GB poskytne dostatok priestoru pre pribli┼żne 900 pesni─Źiek obvyklej ve─żkosti. Hudbu si do walkmanu ─żahko pretiahnete cez USB konektor , V┼íetko zaberie len p├ír okamihov a m├┤┼żete vyrazi┼ą. S├║─Źas┼ąou balenia s├║ samozrejme sl├║chadl├í, v kto...

Sony NWZ-B180 - ponuky obchodu

MP3 prehr├íva─Ź SONY NWZ-B180, USB, 4GB, Blue viac pon├║k
info v obchode 45,17 €
doprava od 2,80 €

Ceny dopravy v realshop.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 6 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 7.2 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.80 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4 €
Do e-shopu

Parametre produktu Sony NWZ-B180

MP3 prehr├íva─Ź 4GB, MP3/WMA prehr├íva─Ź, USB, funkcia Bass Boost, r├Żchlonab├şjanie

Sony NWZ-B183B poskytuje ─Źist├Ż zvuk a intuit├şvne ovl├ídanie, tak┼że sa v┼íade na cest├ích stane va┼íim pr├şjemn├Żm a spo─żahliv├Żm spolo─Źn├şkom. Prehr├í hudobn├ę form├íty MP3 alebo WMA a kapacita 4 GB poskytne dostatok priestoru pre pribli┼żne 900 pesni─Źiek obvyklej ve─żkosti.

Hudbu si do walkmanu ─żahko pretiahnete cez USB konektor , V┼íetko zaberie len p├ír okamihov a m├┤┼żete vyrazi┼ą. S├║─Źas┼ąou balenia s├║ samozrejme sl├║chadl├í, v ktor├Żch budete po─Źu┼ą pln├ę basy aj pri n├şzkej ├║rovni hlasitosti. Star├í sa o to funkcia Bass Boost . Pri prehr├ívan├ş m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkciu n├íhodn├ęho prehr├ívania alebo opakovanie skladby a pri zapnut├ş si prehr├íva─Ź pam├Ąt├í posledn├║ poz├şciu .

V┼íetko o pr├íve hranej skladbe a interpretovi vr├ítane stavu bat├ęrie zobraz├ş trojriadkov├Ż OLED displej a ved─ża neho je umiestnen├ę tla─Źidlo play/pauza. Walkman na jedno nabitie vydr┼ż├ş ve─żmi slu┼ín├Żch 20 hod├şn . Ak tesne pred odchodom z domu zist├şte, ┼że je vybit├Ż, sta─Ź├ş tri min├║ty a nabije sa na 90 min prev├ídzky. Celkov├║ kapacitu mu potom obvnov├şte za 70 min nab├şjania.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Displej
Rozl├ş┼íenie displeja128 x 36
 
Pam├Ą┼ą
Kapacita4 GB
 
Funkcie
Ekvaliz├ęr├üno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)20 hod.
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka84.5 mm
┼á├şrka22.5 mm
H─║bka13.4 mm
Hmotnos┼ą30 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe