Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

MP3 prehrávač 4GB, MP3/WMA prehrávač, USB, funkcia Bass Boost, rýchlonabíjanie Sony NWZ-B183B poskytuje čistý zvuk a intuitívne ovládanie, takže sa všade na cestách stane vašim príjemným a spoľahlivým spoločníkom. Prehrá hudobné formáty MP3 alebo WMA a kapacita 4 GB poskytne dostatok priestoru pre približne 900 pesničiek obvyklej veľkosti. Hudbu si do walkmanu ľahko pretiahnete cez USB konektor , Všetko zaberie len pár okamihov a môžete vyraziť. Súčasťou balenia sú samozrejme slúchadlá, v kto...

Parametre produktu Sony NWZ-B180

MP3 prehrávač 4GB, MP3/WMA prehrávač, USB, funkcia Bass Boost, rýchlonabíjanie

Sony NWZ-B183B poskytuje čistý zvuk a intuitívne ovládanie, takže sa všade na cestách stane vašim príjemným a spoľahlivým spoločníkom. Prehrá hudobné formáty MP3 alebo WMA a kapacita 4 GB poskytne dostatok priestoru pre približne 900 pesničiek obvyklej veľkosti.

Hudbu si do walkmanu ľahko pretiahnete cez USB konektor , Všetko zaberie len pár okamihov a môžete vyraziť. Súčasťou balenia sú samozrejme slúchadlá, v ktorých budete počuť plné basy aj pri nízkej úrovni hlasitosti. Stará sa o to funkcia Bass Boost . Pri prehrávaní môžete využiť funkciu náhodného prehrávania alebo opakovanie skladby a pri zapnutí si prehrávač pamätá poslednú pozíciu .

Všetko o práve hranej skladbe a interpretovi vrátane stavu batérie zobrazí trojriadkový OLED displej a vedľa neho je umiestnené tlačidlo play/pauza. Walkman na jedno nabitie vydrží veľmi slušných 20 hodín . Ak tesne pred odchodom z domu zistíte, že je vybitý, stačí tri minúty a nabije sa na 90 min prevádzky. Celkovú kapacitu mu potom obvnovíte za 70 min nabíjania.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Displej
Rozlíšenie displeja128 x 36
 
Pamäť
Kapacita4 GB
 
Funkcie
EkvalizérÁno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)20 hod.
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
Slúchadlový výstupÁno
 
Rozmery
Výška84.5 mm
Šírka22.5 mm
Hĺbka13.4 mm
Hmotnosť30 g
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto MP3/MP4 prehrávače