Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

S pr├ęmiov├Żm radom Signature Series od Sony si vychutn├íte aj tie najjemnej┼íie nuansy prehr├ívan├ęho zvuku. Perfektn├í kvalita hlin├şkov├ęho r├ímu, k├íble z bezkysl├şkovej medi a dotykov├Ż displej s├║ vyr├íban├ę tak, ┼że neprip├║┼í┼ąaj├║ ┼żiadne kompromisy. Ocen├şte tie┼ż ve─żk├║ kapacitu bat├ęrie, mo┼żnos┼ą prehrania takmer ak├Żchko─żvek s├║borov, obriu vstavan├║ pam├Ą┼ą aj dva vstupy na sl├║chadl├í. Pr├ęmiov├í ed├şcia od Sony je vyroben├í z t├Żch najlep┼í├şch mo┼żn├Żch materi├ílov. R├ím z hlin├şkovej kon┼ítrukcie vytv├íra odoln├ę p├║zdro, kto...

Parametre produktu Sony Hi-Res NW-WM1A

S pr├ęmiov├Żm radom Signature Series od Sony si vychutn├íte aj tie najjemnej┼íie nuansy prehr├ívan├ęho zvuku. Perfektn├í kvalita hlin├şkov├ęho r├ímu, k├íble z bezkysl├şkovej medi a dotykov├Ż displej s├║ vyr├íban├ę tak, ┼że neprip├║┼í┼ąaj├║ ┼żiadne kompromisy. Ocen├şte tie┼ż ve─żk├║ kapacitu bat├ęrie, mo┼żnos┼ą prehrania takmer ak├Żchko─żvek s├║borov, obriu vstavan├║ pam├Ą┼ą aj dva vstupy na sl├║chadl├í.

Pr├ęmiov├í ed├şcia od Sony je vyroben├í z t├Żch najlep┼í├şch mo┼żn├Żch materi├ílov. R├ím z hlin├şkovej kon┼ítrukcie vytv├íra odoln├ę p├║zdro, ktor├ę utlm├ş ak├Żko─żvek ┼íum. K├íble z bezkysl├şkovej medi s mal├Żm odporom prin├í┼íaj├║ prvotriedne oddelenie kan├ílov, rezistory MELF zase minimalizuj├║ skreslenie. Bezprobl├ęmov├Ż v├Żkon potom zais┼ąuj├║ vysokokapacitn├ę kondenz├ítory TF CAP.

Mal├ę rozmery a hmotnos┼ą, dotykov├Ż displej, preh─żadn├ę ovl├ídanie, to v┼íetko rob├ş z tohto walkmanu ide├ílny produkt na denn├ę nosenie. Intuit├şvne ovl├ídanie ve─żk├ę 4-palcov├ęho displeja v├ím po chv├şli nebude robi┼ą ┼żiadny probl├ęm, a ak rad┼íej uprednost┼łujete tla─Źidl├í, aj t├Żch tu p├ír n├íjdete. So dlhou ┼żivotnos┼ąou baterky u┼ż nemus├şte rie┼íi┼ą, ─Źi v├ím ned├┤jde baterka.

Prehr├íva─Ź prehr├í v┼íetky mo┼żn├ę druhy s├║borov, na ktor├ę si spomeniete - od z├íkladn├ęho mp3, cez kvalitn├ę FLAC a┼ż po profesion├ílne DSD. K po─Ź├şta─Źu ho m├┤┼żete pripoji┼ą bu─Ć pomocou USB k├íbla, alebo cez bluetooth. Hudbu m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą ako oby─Źajn├Żmi sl├║chadlami s 3,5 mm jackom, tak pomocou 4,4 m jacku, ktor├Ż pren├í┼ía dokonal├Ż, ni─Źom neru┼íen├Ż zvuk. Pokia─ż by v├ím nesta─Źila obria vstavan├í pam├Ą┼ą, m├┤┼żete ju roz┼í├şri┼ą pomocou slotu na microSD karty.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Displej
Uhloprie─Źka displeja4 ╦Ł
Rozl├ş┼íenie displeja854 x 480
Farebn├Ż displej├üno
Dotykov├Ż displej├üno
 
Pam├Ą┼ą
Kapacita128 GB
 
Funkcie
Ekvaliz├ęr├üno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)33 hod.
 
Konektivita
BluetoothÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
USB vstupÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
 
Rozmery
V├Ż┼íka124.2 mm
┼á├şrka72.9 mm
H─║bka19.9 mm
Hmotnos┼ą267 g
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto MP3/MP4 prehr├íva─Źe