Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Príjemne malý MP4 prehrávač sa stane skvelým partnerom na cestách a pri čakaní, pretože Vám pomôže skrátiť dlhú chvíľu obľúbenou piesňou, seriálom alebo počúvaním FM rádia. Prehrávač je vybavený kvalitným farebným displejom s uhlopriečkou 1,8 ". Ovládanie prístroja sa vykonáva pomocou niekoľkých tlačidiel a je mimoriadne intuitívne. K tomu prispieva aj prehľadné usporiadanie ponuky a jednotlivých sekcií. Prehrávač sa môže pochváliť 4 GB internou flash pamäťou, ktorú možno ďalej podľa potreby roz...

Parametre produktu Hyundai MPC 401 FM 8GB

Príjemne malý MP4 prehrávač sa stane skvelým partnerom na cestách a pri čakaní, pretože Vám pomôže skrátiť dlhú chvíľu obľúbenou piesňou, seriálom alebo počúvaním FM rádia. Prehrávač je vybavený kvalitným farebným displejom s uhlopriečkou 1,8 ". Ovládanie prístroja sa vykonáva pomocou niekoľkých tlačidiel a je mimoriadne intuitívne. K tomu prispieva aj prehľadné usporiadanie ponuky a jednotlivých sekcií. Prehrávač sa môže pochváliť 4 GB internou flash pamäťou, ktorú možno ďalej podľa potreby rozširovať prostredníctvom pamäťových kariet typu microSD alebo microSDHC. Prehrávač ľahko zvládne prehrávanie najbežnejších formátov obrazu, zvuku aj videa, medzi ktoré patria JPG, BMP, MP3, WMA, WAV alebo AMV. Okrem toho je v prístroji inštalovaný aj digitálny PLL tuner na počúvanie obľúbených FM rádio staníc. Na ideálne nastavenie prehrávania zvuku je k dispozícii ekvalizér.

Video

Potrebuješ Flash player 8+ a zapnutý JavaScript aby si mohol vidieť toto video.
Hodnotenie produktu
1 hodnotenie zákazníkov

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Recenzie produktu

napísané pred 4 rokmi
+lahký +dizajn +lahke pripojeni k PC
-zle ovladani - zla grafika - sluchadla - strasne mala vydrz baterie
Dostala jsem mp3 darem a obratem jsme ho vrátili. Ovládání je naprosto zoufalé. Když si chcete procházet složky, abyste si vybrali další písničku, musíte tu právě hrající zastavit. Ale i při pohybu v menu je ovládání dosti podivné. Sluchátka vypadávají při jakémkoliv větším pohybu či při pouhém pootočení konektoru. Nastavení má přístroj rozmanité. Zvuk ucházející. Přiložená sluchátka nejsou nejhorší, ale jestli hudbu posloucháte rádi a častěji, doporučuji nákup vlastních, lepších (ale tak je tomu u většiny mp3)
Bola pre teba táto recenzia užitočná?Áno Nie
Displej
Uhlopriečka displeja1.8 ˝
Farebný displejÁno
 
Pamäť
Kapacita4 GB
 
Funkcie
Prehrávanie videaÁno
DiktafónÁno
EkvalizérÁno
FM tunerÁno
ID3 tagyÁno
 
Vlastnosti
Max. doba prehrávania (Audio)10 hod.
Max. doba prehrávania (Video)4.5 hod.
 
Vstupy a výstupy
USB vstupÁno
Slúchadlový výstupÁno
 
Rozmery
Výška87 mm
Šírka43 mm
Hĺbka12 mm
Hmotnosť60 g
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto MP3/MP4 prehrávače