Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Spoľahlivý smartphone s elegantným dizajnom a výkonom pre stredne náročných používateľov. Tak by sa zjednodušene dala popísať nová Motorola Moto E5 Plus. Smartphone disponuje 6,0" displejom s HD+ rozlíšením. Na rozsiahlom displeji si užijete prezeranie kvalitných fotografií, ktoré kúpite za pomoci zadného 12 Mpx fotoaparátu a kvalitnej selfie kamery. Ak využívate viac telefónnych čísel, určite oceníte ponuku hneď dvoch slotov na SIM kartu. V zlatom tele Motoroly Moto E5 Plus sviští 4-jadrový pro...

Parametre produktu Motorola Moto E5 Plus

Spoľahlivý smartphone s elegantným dizajnom a výkonom pre stredne náročných používateľov. Tak by sa zjednodušene dala popísať nová Motorola Moto E5 Plus. Smartphone disponuje 6,0" displejom s HD+ rozlíšením. Na rozsiahlom displeji si užijete prezeranie kvalitných fotografií, ktoré kúpite za pomoci zadného 12 Mpx fotoaparátu a kvalitnej selfie kamery. Ak využívate viac telefónnych čísel, určite oceníte ponuku hneď dvoch slotov na SIM kartu. V zlatom tele Motoroly Moto E5 Plus sviští 4-jadrový procesor Snapdragon a 3 GB operačná pamäť.

Motorola Moto E5 Plus vlastní 6,0" displej s rozlíšením 1440 × 720 pixelov. To je dostatok na to, aby vyplnil rozsiahly displej jemným a detailným obrazom. Pomer strán displeja je 18:9, čo ocenia predovšetkým milovníci filmov a videí na sociálnych sieťach. Na ochranu displeja je využitá odolná technológia Gorilla Glass.

Na zadnej strane Motoroly Moto E5 Plus nájdete 12 Mpx fotoaparát, ktorý je doplnený prisvetľovacou LED. Nemusíte teda mať obavy, či ak sa vám podarí fotiť aj v zlých svetelných podmienkach. Na prednej strane telefónu leží 5 MPpx selfie kamera, ktorá zachytí jedinečné okamihy s vašimi priateľmi.

Vďaka kvalitnému prijímaču sa s Moto E5 Plus dokážete pripojiť aj na tú najrýchlejšiu dátovú sieť v SR. Môžete teda sledovať vašich obľúbených zabávačov alebo zdieľať svoje zážitky takmer bez obmedzenia. O všetok výkon tohto smartphonu sa stará 4-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 spolupracujúci s operačnou pamäťou. Svižné používateľské prostredie a mnoho intuitívnych funkcií si pre vás pripravil nový Android 8.0 Oreo.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Displej
Rozlíšenie displeja720 x 1440
Počet farieb displeja16,7 miliónov
 
Fotoaparát
Integrovaný bleskÁno
Automatické ostrenieÁno
Rozlíšenie fotoaparátu12 Mpix
 
Procesor
Počet jadier4
Frekvencia procesora1.4 GHz
Pamäť RAM3 GB
 
Funkcie a vlastnosti
BluetoothÁno
GPSÁno
Podpora 3G (UMTS, HSDPA)Áno
FM rádioÁno
Dual SIMÁno
Prehrávanie mp3Áno
Jack 3,5''Áno
4G (LTE)Áno
 
Batéria
Kapacita batérie5000 mAh
 
Rozmery
Výška161.9 mm
Šírka75.3 mm
Hĺbka9.35 mm
Hmotnosť197 g
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Mobilné telefóny