... TomTom držiak pre Apple Hands-free Car Kit pre iPhone

TomTom držiak pre Apple Hands-free Car Kit pre iPhone

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 85,00

  Hands-free CallingTelefón a súpravu do auta je možné prepojiť pomocou Bluetooth®, takže môžete bezpečne volať a príjmať hovory pri šoférovaní. Volanie handsfree využíva mikrofón a reproduktory v aute. A funguje, i keď nie je telefón v držiaku.   Odnímateľný mikrofónOdnímateľný mikrofón môžete pripevniť na slnečnú clonu alebo stĺpec auta, aby ste...

Výber overených obchodov

gps-navigacie.sk
TomTom držiak pre Apple Hands-free Car Kit pre iPhone 
2 dni 85,00 €
doprava od 3,00 €

Ceny dopravy v gps-navigacie.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 3 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 3 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 5 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 5 €
Do e-shopu

TomTom držiak pre Apple Hands-free Car Kit pre iPhone - ponuka obchodu

Parametre produktu TomTom držiak pre Apple Hands-free Car Kit pre iPhone

 
Hands-free CallingTelefón a súpravu do auta je možné prepojiť pomocou Bluetooth®, takže môžete bezpečne volať a príjmať hovory pri šoférovaní. Volanie handsfree využíva mikrofón a reproduktory v aute. A funguje, i keď nie je telefón v držiaku.


 
Odnímateľný mikrofónOdnímateľný mikrofón môžete pripevniť na slnečnú clonu alebo stĺpec auta, aby ste ho mali bližšie. S menším hlukom v pozadí budú vaše hovory ešte zrozumiteľnejšie.


 
Vylepšenie zvukuVstavaný 2 wattový reproduktor prináša do vášho auta kvalitný zvuk. Vďaka vylepšeniu zvuku budete počuť hovory handsfree i navigačné pokyny jasne a zreteľne.


 
Potlačovanie šumu a ozvenyVďaka potlačovaniu šumu a ozveny sú rozhovory zrozumiteľné na oboch koncoch linky.Nasadenie krytuPraktická nastaviteľná horná časť znamená, že do držiaku je možné vložiť iPhone s krytom i bez krytu.Rýchle dobíjanieRýchlo dobije Váš telefón, keď ste na cestách.


 
Aktivácia hlasového ovládania jediným dotykemKeď je iPhone pripojený pomocou Bluetooth®, môžete aktivovať Siri alebo hlasové ovládanie jediným dotykom. Potom môžete bezpečne navigovať a vytáčať telefónne čísla s rukami na volante a očami na ceste.


 
Jednoducho dosiahnuteľné tlačídla pre prijatie a odmietnutie hovoruJednoducho dosiahnuteľné tlačídla pre prijatie a odmietnutie hovoru fungujú, i keď telefón nie je v držiaku. Pri krátkych cestách, keď nepotrebujete navigáciu, môžete príjmať alebo odmietať hovory, i keď máte telefón vo vrecku.


 
Pripojenie dvoch telefónovK súprave do auta je možné pripojiť dva telefóny súčasne. Po ceste tak môže volať a príjmať hovory šofér ale aj spolujazdec. V súprave do auta je navyše uložených až päť telefónnych kľúčov pre automatické opätovné pripojenie.


 
Hlasové menu a hlasové pokynyTelefón je možné jednoducho pripojiť pomocou hlasového menu, ktoré posktuje hlasové pokyny k spárovaniu telefónu. Hlasové pokyny vás prevedú krok za krokom a informujú vás o stave, napríklad oznamom "telefón je pripojený".
Rozmery: 15.69x157.68x85Hmotnosť: 195gKompatibilta: iPhone; iPhone 3G; iPhone 3GS; iPhone 4G; iPod touch; OS 3.0 alebo novšiePripojenie: Bluetooth (HFP, A2DP)Reproduktor: 2WMikrofón: AnoOvládanie hlasitosti: ÁnoVertikálna/horizontálna podpora: ÁnoPripevnenie na čelné sklo a palubnú dosku: ÁnoDokovací konektor: 30 pin ApplePrevádzková teplota: -10 to 55°CNabíjačka do auta: 2.1A 5VDobíjanie: 1A 5V

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Mobil - príslušenstvo