... ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy S6 edge Plus SAM-TGBG928-D

ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy S6 edge Plus SAM-TGBG928-D

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 15,40

Screenshield Tempered Glass pon├║ka ┼ípi─Źkov├║ ochranu displeja pre v├í┼í inteligentn├Ż telef├│n. Tenk├í vrstva tvrden├ęho skla dok├í┼że odola┼ą aj ve─żmi siln├Żm n├írazom, po┼íkrabaniu ostr├Żmi predmetmi a s├║─Źasne zamedz├ş vzniku nechcen├Żch odtla─Źkov prstov. Jednoduch├í aplik├ícia bez lepidla, ├║pln├í transparentnos┼ą, zaoblen├ę hrany skla, vysok├í citlivos┼ą dotyku a extr├ęmnu tvrdos┼ą hodnoten├í na stupnici 9H robia zo ScreenShield Tempered Glass ide├ílne rie┼íenie ochrany displeja ur─Źen├ę pre n├íro─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov. V├Żrob...

ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy S6 edge Plus SAM-TGBG928-D - ponuka obchodu

Parametre produktu ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy S6 edge Plus SAM-TGBG928-D

Screenshield Tempered Glass pon├║ka ┼ípi─Źkov├║ ochranu displeja pre v├í┼í inteligentn├Ż telef├│n. Tenk├í vrstva tvrden├ęho skla dok├í┼że odola┼ą aj ve─żmi siln├Żm n├írazom, po┼íkrabaniu ostr├Żmi predmetmi a s├║─Źasne zamedz├ş vzniku nechcen├Żch odtla─Źkov prstov.

Jednoduch├í aplik├ícia bez lepidla, ├║pln├í transparentnos┼ą, zaoblen├ę hrany skla, vysok├í citlivos┼ą dotyku a extr├ęmnu tvrdos┼ą hodnoten├í na stupnici 9H robia zo ScreenShield Tempered Glass ide├ílne rie┼íenie ochrany displeja ur─Źen├ę pre n├íro─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov. V├Żrobca poskytuje na ochrann├ę sklo do┼żivotn├║ z├íruku, v pr├şpade celoplo┼ín├ęho po┼íkodenia tak m├┤┼żete po┼żiada┼ą o v├Żmenu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mobil - pr├şslu┼íenstvo