ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy A5

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,70

Screenshield Tempered Glass pon├║ka ┼ípi─Źkov├║ ochranu displeja pre v├í┼í inteligentn├Ż telef├│n. Tenk├í vrstva tvrden├ęho skla dok├í┼że odola┼ą aj ve─żmi siln├Żm n├írazom, po┼íkrabaniu ostr├Żmi predmetmi a s├║─Źasne zamedz├ş vzniku nevzhledn├Żch odtla─Źkov prstov. Jednoduch├í aplik├ícia bez lepidla, ├║pln├í transparentnos┼ą, zaoblen├ę hrany skla, vysok├í citlivos┼ą dotyku a extr├ęmna tvrdos┼ą hodnoten├í na stupnici 9H robia z ScreenShield Tempered Glass ide├ílne rie┼íenie ochrany displeja pre n├íro─Źn├Żch. V├Żrobca na ochrann├ę sklo...

ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy A5 - ponuka obchodu

Parametre produktu ScreenShield Tempered Glass Samsung Galaxy A5

Screenshield Tempered Glass pon├║ka ┼ípi─Źkov├║ ochranu displeja pre v├í┼í inteligentn├Ż telef├│n. Tenk├í vrstva tvrden├ęho skla dok├í┼że odola┼ą aj ve─żmi siln├Żm n├írazom, po┼íkrabaniu ostr├Żmi predmetmi a s├║─Źasne zamedz├ş vzniku nevzhledn├Żch odtla─Źkov prstov.

Jednoduch├í aplik├ícia bez lepidla, ├║pln├í transparentnos┼ą, zaoblen├ę hrany skla, vysok├í citlivos┼ą dotyku a extr├ęmna tvrdos┼ą hodnoten├í na stupnici 9H robia z ScreenShield Tempered Glass ide├ílne rie┼íenie ochrany displeja pre n├íro─Źn├Żch. V├Żrobca na ochrann├ę sklo poskytuje do┼żivotn├║ z├íruku, v pr├şpade celoplo┼ín├ęho po┼íkodenia teda m├┤┼żete po┼żiada┼ą o v├Żmenu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mobil - pr├şslu┼íenstvo