Screenshield Apple iPad 5 APP-IPD517-D

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 13,40

Kvalitn├í f├│lia ScreenShield predstavuje skvel├Ż n├ístroj pre dlhodob├ę zachovanie v├í┼ího tabletu v perfektnej kond├şcii. Samotn├ę nanesenie v├ím zaberie len nieko─żko okamihov a ihne─Ć potom je pre v├í┼í tablet zaisten├í dokonal├í ochrana pred odreninami ak├ęhoko─żvek charakteru. Pritom je f├│lia ├║plne prieh─żadn├í a navy┼íe zakryje u┼ż existuj├║ce drobn├ę ┼íkrabance. F├│lia ScreenShield spo─żahlivo minimalizuje riziko po┼íkodenia ─Źi zne─Źistenia v├í┼ího tabletu, v─Ćaka ─Źomu ho udr┼ż├şte v perfektnom stave skuto─Źne ve─żmi dlh├║...

Screenshield Apple iPad 5 APP-IPD517-D - ponuka obchodu

Parametre produktu Screenshield Apple iPad 5 APP-IPD517-D

Kvalitn├í f├│lia ScreenShield predstavuje skvel├Ż n├ístroj pre dlhodob├ę zachovanie v├í┼ího tabletu v perfektnej kond├şcii. Samotn├ę nanesenie v├ím zaberie len nieko─żko okamihov a ihne─Ć potom je pre v├í┼í tablet zaisten├í dokonal├í ochrana pred odreninami ak├ęhoko─żvek charakteru. Pritom je f├│lia ├║plne prieh─żadn├í a navy┼íe zakryje u┼ż existuj├║ce drobn├ę ┼íkrabance.

F├│lia ScreenShield spo─żahlivo minimalizuje riziko po┼íkodenia ─Źi zne─Źistenia v├í┼ího tabletu, v─Ćaka ─Źomu ho udr┼ż├şte v perfektnom stave skuto─Źne ve─żmi dlh├║ dobu. Pri ka┼żdodennom pou┼ż├şvan├ş je f├│lia ├║plne nepoznate─żn├í a ┼żiadnym sp├┤sobom neovplyvn├ş pr├ícu s tabletom. V─Ćaka jej extr├ęmnej odolnosti si tie┼ż v├Żrobca m├┤┼że dovoli┼ą poskytova┼ą na ┼łu do┼żivotn├║ z├íruku.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mobil - pr├şslu┼íenstvo