... P.R.C. Vodotesn├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n - univerz├ílny 18 x 10 cm, ┼żltt├Ż

P.R.C. Vodotesn├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n - univerz├ílny 18 x 10 cm, ┼żltt├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 2,90

Vodotesn├Ż univerz├ílny obal na mobiln├Ż telef├│n Dovolenka pri vode b├Żva pln├í radosti a smiechu. Vyzbrojte sa ale spr├ívnym doplnkom pre v├í┼í mobiln├Ż telef├│n, ktor├Ż ho dokonale ochr├íni pred vodou a pr├şpadn├Żm znehodnoten├şm. ┼ápeci├ílny vodeodoln├Ż obal zaru─Ź├ş, ┼że v├í┼í mobil bude v┼żdy v suchu a vy si z├íbavu pri vode u┼żijete tak, ako sa patr├ş. Leto prin├í┼ía so sebou kr├ísne po─Źasie, ktor├ę doslova l├íka k vode. Pripravte sa na oddych pri baz├ęne a zaobstarajte si praktick├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n, ktor├Ż v─Ćaka ...

P.R.C. Vodotesn├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n - univerz├ílny 18 x 10 cm, ┼żltt├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Vodotesn├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n - univerz├ílny 18 x 10 cm, ┼żltt├Ż

Vodotesn├Ż univerz├ílny obal na mobiln├Ż telef├│n
Dovolenka pri vode b├Żva pln├í radosti a smiechu. Vyzbrojte sa ale spr├ívnym doplnkom pre v├í┼í mobiln├Ż telef├│n, ktor├Ż ho dokonale ochr├íni pred vodou a pr├şpadn├Żm znehodnoten├şm. ┼ápeci├ílny vodeodoln├Ż obal zaru─Ź├ş, ┼że v├í┼í mobil bude v┼żdy v suchu a vy si z├íbavu pri vode u┼żijete tak, ako sa patr├ş.
Leto prin├í┼ía so sebou kr├ísne po─Źasie, ktor├ę doslova l├íka k vode. Pripravte sa na oddych pri baz├ęne a zaobstarajte si praktick├Ż obal na mobiln├Ż telef├│n, ktor├Ż v─Ćaka nemu pre┼żije aj vlhk├ę prostredie.Obal je vodeodoln├Ż, ─Źo zabezpe─Źuje, ┼że va┼íe zariadenie sa nedostane do kontaktu s vlhk├Żm prostred├şm a v pr├şpade pokropenia vodou alebo ponorenia do vody zostane telef├│n such├Ż.
Ide o vynikaj├║cu pom├┤cku k letn├Żm atrakci├ím, pri ktor├Żch ─Źasto zab├║dame, ┼że m├íme pri sebe mobiln├Ż telef├│n.S touto vychyt├ívkou sa u┼ż nemus├şte strachova┼ą o bezpe─Źnos┼ą mobilu, preto┼że obal v─Ćaka 3 v├íkuov├Żm zipsom a such├ęmu zipsu nepust├ş k zariadeniu ani kvapku.
Rozne farby┬á- nebojte sa letn├Żch radov├ínok pri vode!
ROZMERY:
Rozmery zlo┼żen├ęho puzdra: 18 x 10 cm
Maximálne rozmery mobilu do: V 16cm, Š 9,5cm, H 2cm 
Rozmery┬á┼ín├║ry na krk: celkov├í d─║┼żka ┼ín├║ry (obvod) 110cm, d─║┼żka jednej strany 55cm┬á
Balenie obsahuje:
1 x Vodotesn├Ż univerz├ílny obal na mobiln├Ż telef├│n

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mobil - pr├şslu┼íenstvo