... VELFORM Mas├í┼żny p├ís na chudnutie so sauna efektom Sauna massage

VELFORM Mas├í┼żny p├ís na chudnutie so sauna efektom Sauna massage

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 16,90

Mas├í┼żny p├ís na chudnutie┬áSAUNA MASSAGE VELFORM Dom├íca sauna s chudn├║cim a anticelulit├şdnym efektom a mas├í┼żny pr├şstroj v jednom! V─Ćaka tepeln├ęmu p├┤sobeniu vypot├şte a zhod├şte prebyto─Źn├ę kil├í z brucha, p├ísu, chrbta ─Źi bokov. Mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą doslova v┼íade, ve─żmi ─żahk├Ż prenos i manipul├ícia. Prin├í┼ía okam┼żit├║ ├║─żavu u┼ż po p├ír min├║tach.┬á ├Ü┼żasn├Ż pomocn├şk, ktor├ęho pozit├şva ocen├ş cel├í va┼ía rodina! ┬á ├Ü─Źinky tepla na p├ílenie kal├│ri├ş┬ás├║ zn├íme od┬ástaroveku - dnes vieme, ┼że polhodina v saune v├ím pom├┤┼że sp├íli┼ą ...

VELFORM Mas├í┼żny p├ís na chudnutie so sauna efektom Sauna massage - ponuka obchodu

Parametre produktu VELFORM Mas├í┼żny p├ís na chudnutie so sauna efektom Sauna massage

Mas├í┼żny p├ís na chudnutie┬áSAUNA MASSAGE VELFORM
Dom├íca sauna s chudn├║cim a anticelulit├şdnym efektom a mas├í┼żny pr├şstroj v jednom! V─Ćaka tepeln├ęmu p├┤sobeniu vypot├şte a zhod├şte prebyto─Źn├ę kil├í z brucha, p├ísu, chrbta ─Źi bokov. Mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą doslova v┼íade, ve─żmi ─żahk├Ż prenos i manipul├ícia. Prin├í┼ía okam┼żit├║ ├║─żavu u┼ż po p├ír min├║tach.┬á

├Ü┼żasn├Ż pomocn├şk, ktor├ęho pozit├şva ocen├ş cel├í va┼ía rodina!
 
├Ü─Źinky tepla na p├ílenie kal├│ri├ş┬ás├║ zn├íme od┬ástaroveku - dnes vieme, ┼że polhodina v saune v├ím pom├┤┼że sp├íli┼ą pribli┼żne 600 kal├│ri├ş.
Teraz si u┼ż za saunu nemus├şte plati┼ą, preto┼że s t├Żmto hrejiv├Żm p├ísom prich├ídza priamo k v├ím domov! P├ís jednoducho omot├íte na miesto, kde potrebujete zhodi┼ą prebyto─Źn├Ż tuk - zapnete do elektriny, nastav├şte stupe┼ł ohrevu a o ostatn├ę sa v priebehu nasleduj├║cich 50 min├║t postar├í MASAGE VELFORM.
Vybaven├Ż gener├ítorom infra─Źerven├ęho dlhovlnn├ęho ┼żiarenia, ktor├Ż dok├í┼że produkova┼ą potrebn├ę teplo a umo┼ż┼łuje energii prenikn├║┼ą do podko┼żn├Żch tkan├şv do h─║bky 4-7 cm.T├Żm je sp├┤soben├ę potenie organizmu, v─Ćaka ktor├ęmu mo┼żno ─żahko dosiahnu┼ą kraj┼íieho vzh─żadu poko┼żky a udr┼żiava┼ą telo zdrav├ę.
Nemus├şte trpie┼ą nekone─Źn├ę min├║ty v saune, ale s├║stre─Ćte ohrev len na miesto, kde to skuto─Źne potrebujete - ─Źi u┼ż zhodi┼ą prebyto─Źn├ę kil├í, alebo zmierni┼ą ├║─Źinky celulit├şdy.
U┼ż po p├ír min├║tach budete c├şti┼ą, ako v├ím pot stek├í po tele, a to ├║plne bez n├ímahy! Vy sa medzit├Żm m├┤┼żete venova┼ą ─Ź├ştaniu, sledovaniu TV alebo in├Żm dom├ícim pr├ícam.
Mo┼żnos┼ą nastavenia siedmich teplotn├Żch stup┼łov - regul├ícia teploty v rozsahu┬á40 ÔÇô 65┬░C.
Potenie je sp├┤soben├ę rozdielom tepl├┤t -┬áautomatickou termoregul├íciou ohrevu - p├ís strieda f├ízy zap├şnania a vyp├şnania. Pre dokonal├Ż ├║─Źinok odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą minim├ílne 50 Po kr├ítkej pauze (cca 10 mn├║t)┬ámo┼żno k├║ru znovu opakova┼ą.
P├ís sa zap├şna na┬ásuch├Ż zips a ┬áje vyroben├Ż z pr├şjemn├ęho materi├ílu, ktor├Ż sa po pou┼ż├şvan├ş jednoducho pretrie handri─Źkou.
 
Technick├ę inform├ície:

D─║┼żka p├ísu: do 130 cm, ┼í├şrka p├ísu: 22 cm
Napájanie: AC 100-230 V/ 50-60 Hz
Adapt├ęr: DC 12V 1.25A
Prev├ídzkov├ę nap├Ątie: do┬á15 W (tepeln├ę 6W, vibra─Źn├ę 9W)
Doba proced├║ry: max 50 min
Regul├ícia teploty: v rozsahu┬á40 ÔÇô 65┬░ C
3 intenzity mas├í┼że
 
 
Balenie obsahuje:
1 x pás na chudnutie a saunu VELFORM

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mas├í┼żne pr├şstroje