... SHAPING Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D Shaping Slimmnig Massage 4040

SHAPING Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D Shaping Slimmnig Massage 4040

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 14,90

4D 360° masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela. Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. So štyrmi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások. Dve ergonomické hlavice dokon...

SHAPING Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D Shaping Slimmnig Massage 4040 - ponuka obchodu

Parametre produktu SHAPING Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D Shaping Slimmnig Massage 4040

4D 360° masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela.
Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície.
So štyrmi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások.
Dve ergonomické hlavice dokonale rozvibrujú váš krvný obeh a stuhnuté svalstvo. Každá hlavica má 360° otáčanie pre ešte efektívnejšiu masáž. Tlak na akupunktúrne body má mimoriadne priaznivé účinky na zdravie - nemusíte utrácať peniaze za drahé masáže.
Tento prístroj je ľahko ovládateľný a možno ho používať na všetky problémové partie - tvár, krk, chrbát, bedrá či stehná.
Intenzitu masáže môžete meniť silnejším či slabším tlakom na masírované miesto. Je praktický rozmerom i tvarom - možno ho vziať ľahko aj do kabelky.
 
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje