... SHANTI Akupres├║rny mas├í┼żny vank├║┼í 40 x 15 x 10 cm modr├í farba

SHANTI Akupres├║rny mas├í┼żny vank├║┼í 40 x 15 x 10 cm modr├í farba

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,90

Akupres├║rny mas├í┼żny, relaxa─Źn├Ż┬ávalec s akupunkt├║rnymi bodmi. Podlo┼żku ocen├şte pri bolestiach v chrbte alebo in├Żch problematick├Żch parti├ích na tele, ktor├ę s├║ stuhnut├ę, nedokrven├ę alebo v nap├Ąt├ş - oblas┼ą hlavn├Żch k─║bov - kolen├í, bedr├í, ramen├í. T├íto podlo┼żka funguje na princ├şpe stimul├ície nervov├Żch zakon─Źen├ş. Pomocou ostrej┼í├şch bodov tzv. je┼żkov p├┤sob├ş na meridi├íny/akupres├║rne dr├íhy a stimuluje tok energie (pr├íny) v tele. Pozrite si video: od 12min 20 sek P├┤sob├ş ako mas├í┼ż, po─Źas ktorej sa do tela ...

SHANTI Akupres├║rny mas├í┼żny vank├║┼í 40 x 15 x 10 cm modr├í farba - ponuky obchodu

Parametre produktu SHANTI Akupres├║rny mas├í┼żny vank├║┼í 40 x 15 x 10 cm modr├í farba

Akupres├║rny mas├í┼żny, relaxa─Źn├Ż┬ávalec s akupunkt├║rnymi bodmi.
Podlo┼żku ocen├şte pri bolestiach v chrbte alebo in├Żch problematick├Żch parti├ích na tele, ktor├ę s├║ stuhnut├ę, nedokrven├ę alebo v nap├Ąt├ş - oblas┼ą hlavn├Żch k─║bov - kolen├í, bedr├í, ramen├í. T├íto podlo┼żka funguje na princ├şpe stimul├ície nervov├Żch zakon─Źen├ş. Pomocou ostrej┼í├şch bodov tzv. je┼żkov p├┤sob├ş na meridi├íny/akupres├║rne dr├íhy a stimuluje tok energie (pr├íny) v tele.
Pozrite si video: od 12min 20 sek
P├┤sob├ş ako mas├í┼ż, po─Źas ktorej sa do tela uvo─ż┼łuj├║ endorf├şny a horm├│n oxytoc├şn. Pozit├şvne p├┤sob├ş na v┼íetky telesn├ę syst├ęmy. Revitalizuje, zlep┼íuje n├íladu, odstra┼łuje ├║navu, uvo─ż┼łuje bloky. Prin├í┼ía ├║─żavu telu a mysli.Podlo┼żka je prakticky nevypou┼ż├şvate─żn├í, vydr┼ż├ş v├ím dlh├ę roky.Pou┼żitie:
Odpor├║─Źame za─Źa┼ą s 10 min├║tami a ─Źas v├Żdr┼że postupne predl┼żova┼ą a┼ż na 40 min├║t. Najvhodnej┼íie je podlo┼żku polo┼żi┼ą na rovn├║ zem a ─żahn├║┼ą si na ┼łu celou plochou chrbta bez oble─Źenia. Hlavu pr├şp. krk si m├┤┼żete podlo┼żi┼ą zrolovanou dekou, alebo vank├║┼íikom, aby brada nepadala vzad. Intenz├şvnej┼íiu stimul├íciu dosiahnete ak v ─żahu pokr─Ź├şte a obj├şmete kolen├í.
Niekedy vysk├║┼íajte ─żahn├║┼ą si na brucho, jedno l├şce le┼ż├ş na podlo┼żke. Nesk├┤r hlavu oto─Źte. Citliv├ę partie prekryjte l├ítkou. Podlo┼żku m├┤┼żete umiestni┼ą pod ktor├║ko─żvek ─Źas┼ą tela, napr. pod zadok a zadn├ę stehn├í, l├Żtka a podkolenie, alebo si ─żahnite na jeden bok a op├Ą┼ą si dostato─Źne vysoko podlo┼żte hlavu.
Body na chodidl├ích aktivujete, ak sa posad├şte na stoli─Źku a bos├ę chodidl├í pritla─Ź├şte na podlo┼żku. Zdatnej┼í├ş sa postavia, alebo pre┼í─żapuj├║ z jednej nohy na druh├║.
Technick├ę ├║daje:

Ve─żkos┼ą podlo┼żky:┬á40 x┬á15 x 10┬ácm
Plocha akupresúrnych bodov: (63 akupresúrnych bodov = 1701 akupresúrnych bodov)
Material matracu: bavlna
Materi├íl akupres├║rnych bodov: antialerg├ęnne nedr├í┼żdiv├ę PVC
Farba: ─Źierna / modr├í /oran┼żov├í/ zelen├í -biele akupres├║rne body
Hmotnos┼ą┬á200 g

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mas├í┼żne pr├şstroje