... SHANTI Akupres├║rna mas├í┼żna podlo┼żka - chodn├şk 140 x 35 cm

SHANTI Akupres├║rna mas├í┼żna podlo┼żka - chodn├şk 140 x 35 cm

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,90

Akupres├║rna kamienkov├í podlo┼żka Po n├íro─Źnom dni s├║ Va┼íe chodidl├í ur─Źite bolav├ę a ┼ąa┼żk├ę. Doprajte si t├║to akupres├║rnu kamienkov├║ podlo┼żku, kde kamienky na podlo┼żke pr├şjemne mas├şruj├║ a stimuluj├║ reflexn├ę oblasti chodidiel, uvo─ż┼łuje svaly a dod├íva energiu. Akupres├║rna kamienkov├í podlo┼żka posil┼łuje imunitu V├í┼ího tela a pom├íha pri bolestiach hlavy. Je vedecky dok├ízan├ę, ak├ę m├í lie─Źebn├ę ├║─Źinky akupres├║rna mas├í┼ż chodidiel. Mas├í┼żna podlo┼żka v├ím umo┼żn├ş vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody mas├í┼że v pohodl├ş v├í┼ího domova. Ori...

SHANTI Akupres├║rna mas├í┼żna podlo┼żka - chodn├şk 140 x 35 cm - ponuka obchodu

Parametre produktu SHANTI Akupres├║rna mas├í┼żna podlo┼żka - chodn├şk 140 x 35 cm

Akupres├║rna kamienkov├í podlo┼żka
Po n├íro─Źnom dni s├║ Va┼íe chodidl├í ur─Źite bolav├ę a ┼ąa┼żk├ę. Doprajte si t├║to akupres├║rnu kamienkov├║ podlo┼żku, kde kamienky na podlo┼żke pr├şjemne mas├şruj├║ a stimuluj├║ reflexn├ę oblasti chodidiel, uvo─ż┼łuje svaly a dod├íva energiu.
Akupres├║rna kamienkov├í podlo┼żka posil┼łuje imunitu V├í┼ího tela a pom├íha pri bolestiach hlavy. Je vedecky dok├ízan├ę, ak├ę m├í lie─Źebn├ę ├║─Źinky akupres├║rna mas├í┼ż chodidiel. Mas├í┼żna podlo┼żka v├ím umo┼żn├ş vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody mas├í┼że v pohodl├ş v├í┼ího domova.
Origin├ílna ─Ź├şnska mas├í┼ż chodidiel - va┼ía cesta k lep┼íiemu zdraviu a pohode. Akupunkt├║rna bodov├í mas├í┼ż chodidiel - je v├Żborn├í pri lie─Źbe r├┤znych ochoren├ş:
napr├şklad sa m├┤┼żete r├Żchlo zbavi┼ą bolesti hlavy, zubov alebo mandl├ş.
Mas├í┼żna podlo┼żka v├ím umo┼żn├ş vyu┼żi┼ą v├Żhody mas├í┼że u V├ís doma bez toho, aby V├ím vznikli vysok├ę n├íklady na n├ív┼ítevy mas├ęra. s├║ len na┼íe "dopravn├ę prostriedky", ale s├║ tie┼ż ve─żmi d├┤le┼żit├ę z h─żadiska nervov├Żch ukon─Źen├ş.
 
Na noh├ích je asi 72.000 nervov├Żch zakon─Źen├ş nach├ídzaj├║cich sa na noh├ích, ktor├ę s├║ spojen├ę s hlavn├Żmi org├ínmi a ─Źas┼ąami tela. Zanedbanie z├íujmu ovplyv┼łuje cel├ę telo. Mas├í┼żou zlep┼í├şme krvn├Ż obeh a funkcie v┼íetk├Żch d├┤le┼żit├Żch org├ínov. Akupunkt├║rne body na noh├ích m├┤┼żu stimulova┼ą cel├ę telo a postupom ─Źasu zlep┼íi┼ą jeho fungovanie.
Pravideln├ę pou┼ż├şvanie roho┼że mas├í┼że m├í ve─ża v├Żhod:
Stimuluje krvn├Ż obeh posil┼łuje imunitn├Ż syst├ęm a cel├ę telo uvo─ż┼łuje a relaxuje cel├ę telo zlep┼íuje svalov├Ż tonus a m├┤┼że uvo─żni┼ą nap├Ąt├ę svaly a unaven├ę nohy pom├íha o─Źisti┼ą telo tox├şnov umo┼ż┼łuje, aby sa upokojilo po n├íro─Źnom pracovnom dni hlavne pre ─żud├ş s sedav├ę pr├íce nesp├┤sobuje ┼żiadne ne┼żiaduce ├║─Źinky ve─żk├Ż vplyv na mlad├Żch ─żud├ş aj star┼í├şch
Mas├í┼żna podlo┼żka m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í mnoh├Żch sp├┤sobmi. Nohy m├┤┼żete mas├şrova┼ą v sede, pritla─Źen├şm na "mapku" n├┤h. Alebo ich m├┤┼żete mas├şrova┼ą prech├ídzan├şm sa po tomto mas├í┼żnom kober─Źeku. Pre zv├Ż┼íenie ├║─Źinnosti: Pred mas├í┼żou si nohy vlo┼żte do tepl├ęho k├║pe─ża (m├┤┼żete prida┼ą so─ż alebo bylinky). Potom opatrne utrite nohy tak, aby sa nemohli po┼ímykn├║┼ą.
Rozmery:
D─║┼żka 140 cm ┼í├şrka 35 cm
Poznámka:
Mas├í┼ż sa nesmie vykon├íva┼ą v pr├şpade rakoviny, z├ípalov, ko┼żn├Żch ochoren├ş, opuchov. Mas├í┼ż po─Źas d┼ła by nemala ma┼ą viac ako 1 hodinu celkovo. V pr├şpade, ┼że sa boles┼ą intenz├şv┼łuje po─Źas mas├í┼że, mala by by┼ą mas├í┼ż okam┼żite ukon─Źen├í.
Roho┼ż je zdravotn├Ż produkt a nem├┤┼że nahradi┼ą v┼íetky predp├şsan├ę lie─Źby. Mas├í┼żny koberec je zalo┼żen├Ż na te├│rii akupunkt├║ry. Mas├í┼żou a stimul├íciou reflexn├Żch bodov na chodidl├ích, p├┤sob├ş na rozpr├║denie ─Źchi(vit├ílnu energiu) a podporu zlep┼íenia cirkul├ície krvi v ─żudskom tele.
Podporuje bunkov├Ż metabolizmus, zvy┼íuje sekr├ęciu endokrinn├Żch ┼żliaz, posil┼łuje imunitn├Ż syst├ęm. Zvy┼íuje vodivos┼ą nervov├Żch impulzov - ├║─Źinne blokuje prenos patologick├Żch impulzov do nervov├ęho centra. Aktivuje funkcie tkan├şv a org├ínov. Zvy┼íuje ├║─Źinky psychologickej terapie uvolnen├şm tela a mysle. Akupunkt├║ra sa v tradi─Źnej ─Ź├şnskej medic├şne praktikuje u┼ż tis├şce rokov. Dnes je jednou z najuzn├ívanej┼í├şch doplnkov├Żch terapi├ş na celom svete.
Pou┼żitie:
Odpor├║─Źa sa bos├Żmi nohami na┼í─żapova┼ą po kober─Źeku zhruba 10 min├║t denne na premas├şrovanie reflexn├Żch bodov na chodidl├ích.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mas├í┼żne pr├şstroje