P.R.C. VibroShaper 2364 (─Źervena)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 99,00

Vibra─Źn├í┬á plo┼íina pre relax├íciu tela a formovanie postavy VibroShaper s dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom┬á ┬á Vibra─Źn├í plo┼íina je ide├ílnym pomocn├şkom pre formovanie postavy, zvy┼íovanie pohyblivosti k─║bov aj relax├íciu ─Źi odb├║ravanie stresu. Tr├ęning svalov pomocou troch r├┤znych programov a nastavite─żn├í intenzita vibr├íci├ş pomocou dia─żkov├ęho ovl├ídania. ┬á Funguje na princ├şpe vibr├íci├ş, ktor├ę sp├┤sobuj├║ reflex├şvne s┼ąahovanie svalov, ─Ź├şm doch├ídza k ich ├║─Źinn├ęmu posil┼łovaniu. Cvi─Źenie je ─Źasovo nen├íro─Źn├ę, pri─Źom sta─Ź├ş ...

P.R.C. VibroShaper 2364 (─Źervena) - ponuka obchodu

P.R.C. VibroShaper 2364 ─Źerven├í (─Źervena) 
na sklade 99,00 €
doprava zadarmo
Do e-shopu

Parametre produktu P.R.C. VibroShaper 2364 (─Źervena)

Vibra─Źn├í┬á plo┼íina pre relax├íciu tela a formovanie postavy VibroShaper s dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom┬á
 
Vibra─Źn├í plo┼íina je ide├ílnym pomocn├şkom pre formovanie postavy, zvy┼íovanie pohyblivosti k─║bov aj relax├íciu ─Źi odb├║ravanie stresu.
Tr├ęning svalov pomocou troch r├┤znych programov a nastavite─żn├í intenzita vibr├íci├ş pomocou dia─żkov├ęho ovl├ídania.
 
Funguje na princ├şpe vibr├íci├ş, ktor├ę sp├┤sobuj├║ reflex├şvne s┼ąahovanie svalov, ─Ź├şm doch├ídza k ich ├║─Źinn├ęmu posil┼łovaniu.
Cvi─Źenie je ─Źasovo nen├íro─Źn├ę, pri─Źom sta─Ź├ş 5 - 10 min├║t st├ítia s mierne pokr─Źen├Żmi kolenami a v├Żsledky sa okam┼żite dostavia.
 
Hlavn├ę prednosti:
├║─Źinn├ę vibr├ície pre efekt├şvne posil┼łovanie svalov pom├íha k r├Żchlemu a efekt├şvnemu formovaniu postavy a redukciu v├íhy pri vibr├ícii a┼ż trikr├ít zvy┼íuje ├║─Źinnos┼ą cvikov napom├íha r├Żchlemu zotaveniu a regener├ícii po fyzickej n├ímahe, ┼íporte alebo cvi─Źeniu mo┼żno ho pou┼żi┼ą aj ako pomoc pri lie─Źbe reumatizmu a in├Żch ochoren├ş kost├ş a k─║bov (len po konzult├ícii s lek├írom) zlep┼íuje krvn├Ż obeh ├║─Źinne p├┤sob├ş

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mas├í┼żne pr├şstroje