... P.R.C. Masážny tepelný vankúš shiatsu s funkciou infra SHIATSU - HOME USE 4053

P.R.C. Masážny tepelný vankúš shiatsu s funkciou infra SHIATSU - HOME USE 4053

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 29,90

Masážna podložka SHIATSU tepelná masáž - MASSAGE PILLOW FOR HOME AND CAR USE 2 Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu.Ak obdivujete starodávnu čínsku masážnu techniku, potom je tento masážny pomocník v podobe infra podložky Shiatsu pre Vás to pravé. Vďaka masážnej podložke si totiž ...

P.R.C. Masážny tepelný vankúš shiatsu s funkciou infra SHIATSU - HOME USE 4053 - ponuka obchodu

Parametre produktu P.R.C. Masážny tepelný vankúš shiatsu s funkciou infra SHIATSU - HOME USE 4053

Masážna podložka SHIATSU tepelná masáž - MASSAGE PILLOW FOR HOME AND CAR USE 2
Ak radi a často cestujete, táto masážna podložka je určená práve vám. Je ideálna na použitie pri cestovaní. Zíde sa v aute a je dobré ju mať vždy po ruke. Samozrejme je vhodná aj na domáce použitie. Je vyrobená z vysokokvalitného a odolného materiálu.Ak obdivujete starodávnu čínsku masážnu techniku, potom je tento masážny pomocník v podobe infra podložky Shiatsu pre Vás to pravé.
Vďaka masážnej podložke si totiž viac ako 5000 ročnú masážnu techniku môžete užiť aj u Vás doma. A kedykoľvek budete chcieť!Ako používať masážnu podložku Shiatsu? Táto masážna podložka má dva páry masážnych hlavíc po stranách. Pri masáži máte teda pocit, akoby sa Vás skutočne dotýkali ruky skúseného maséra. Navyše, pohyb masážnych hlavíc si môžete voliť podľa vlastnej vôle. Hlavice sa pohybujú buď v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek.
A aké sú ďalšie výhody tejto podložky? Pri masáži môžete využiť funkciu infra, vďaka ktorej bude masáž ešte účinnejšia a príjemnejšia. Navyše sa prienikom tepla pod kožu svaly rýchlejšie rozohrejú a rozmasírujú. Podložku ovládate jedným vypínačom, čím máte zabezpečené maximálne pohodlie. Vypínač je možné zatlačiť až 3 x1.Zapnutie masáže s funkciou infra2.Zapnutie masáže bez infra masaže3.Spätný chodMasážny vankúš je veľmi príjemný na dotyk. Po použití ho ľahko vyčistíte vlhkou handričkou. Údržba je tak mimoriadne jednoduchá. Vďaka ideálnym rozmerom môžete túto podložku používať prakticky kdekoľvek - doma, v práci, či pri cestovaní v aute. Vezmite si ju teda všade so sebou.
Podložka je použiteľná na akúkoľvek časť tela a v akejkoľvek polohe! Užívajte si masáž rúk, nôh, chrbta, ramien, zadku alebo aj brucha. U maséra si často nemôžete zvoliť, akým tlakom Vás bude masírovať. S touto podložkou však môžete. Tlak regulujete jednoduchým spôsobom. Ak sa k vankúšu pritlačíte pevnejšie, masáž je silnejšia. Ak túžite po jemnej masáži, vankúša sa dotýkate len zľahka. Aby bol účinok masáže priam dokonalý, nechajte sa masírovaťmaximálne po dobu 30 minút. Ako sa budete cítiť po masáži podložkou Shiatsu? Zabudnete na boľavý chrbát, či stuhnutú šiju, ktoré sú dôsledkom dlhodobej práce pri počítači. Taktiež sa budete cítiť zrelaxovaný a uvoľnený. Takáto príjemná masáž dokáže odbúrať stres, uvoľniť stuhnuté svaly a odstrániť tak nepríjemné príznaky únavy. Vďaka teplu masážnej podložky sa rozprúdi krvný obeh a rozohreje celé telo. Po masáži s touto úžasnou podložkou sa budete cítiť jednoducho fantasticky!
Technické údaje: * Rozmery: š 33 × v 20 × h 11 cm* Hmotnosť: 1,5 kg* Príkon: 20W* Napájanie: adaptérom zo siete na 220 V (EU nádstavec, alebo USA koncovka) alebo 12 V koncovka do zapalovača v aute

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje