... MEDIMAS Banky na masáž, bankovanie 12 ks

MEDIMAS Banky na masáž, bankovanie 12 ks

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 7,90

Vákuové masážne banky - sada 12 ks Použitie: Univerzálna malá 12 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na zoznámenie sa s vákuovými bankami. Je vhodným pomocníkom pri aplikácií vákuových baniek pri pokojnom statickom bankovaní, ale aj pri dynamickom bankovaní , keď je treba urobiť rázne odlepenie kože od svalových častí. Je vhodná na baňkovanie detí a osôb, ktoré majú strach z ohňa. S uvedenýmí bankami je treba jemne zaobchádzať, protože majú tenkú ...

MEDIMAS Banky na masáž, bankovanie 12 ks - ponuka obchodu

Parametre produktu MEDIMAS Banky na masáž, bankovanie 12 ks

Vákuové masážne banky - sada 12 ks

Použitie:
Univerzálna malá 12 kusová sada je určená pre základné vakuové bankovanie za studena a je veľmi vhodná na zoznámenie sa s vákuovými bankami.
Je vhodným pomocníkom pri aplikácií vákuových baniek pri pokojnom statickom bankovaní, ale aj pri dynamickom bankovaní , keď je treba urobiť rázne odlepenie kože od svalových častí. Je vhodná na baňkovanie detí a osôb, ktoré majú strach z ohňa.

S uvedenýmí bankami je treba jemne zaobchádzať, protože majú tenkú stenu. Uvoľnovanie pumpičky od hlavy baňky je treba robiť s citom. Pumpičku vyťahujte z hlavy banky vždy smerom hore . Aby sa pumpička ľahko nasúvala na hlavu banky je vhodné túto hlavu banky jemne potrieť olejom.
Pri používaní je vhodné mať na vakuové banky predom určené odkladacie miesto a banky stále nevkladať do prepravnej krabice.

Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy . Za prvé , pretože čínske banky pracujú rýchlo a efektívne . Pokiaľ sa masáž robí správne , môžeme výsledky vidieť už po niekoľkých masážach.
Čínske gumové banky sa používajú na liečebné účely , napríklad pri liečbe chrípky a hypertenzie u žien získali obrovskú popularitu predovšetkým ako nástroj pre anticelulitídnu masáž. Hoci väčšina profesionálneho prístupu zaistí masérka ( stačí sledovať prvý priebeh ), môžete sa takisto masírovať sami -technika nie je príliš zložitá , stačí len trochu trpezlivosti a praxe .
 
Ako fungujú čínske banky ?
Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože ( zmačknite banku v ruke , priložte k telu, uvoľnite zovretie ) a vykonávajte pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.
Pred masážou natrite telo olivovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž bolestivá pokiaľ sa bude vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.
Účinky masáže sú individuálne, ale čínske banky si získali veľkú popularitu pri boji s celulitídou. Výsledkom masáže je pevnejšia a hladšia pokožka , spevnenie kože a štíhlejšia postava. Účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach , takže čínske banky sú ideálnou alternatívou , pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť vašu pokožku ..

Sada obsahuje:
12 ks plastových baniek – 6 veľkostí (priemer 2 x 6,5 cm; 2 x 6 cm; 2 x 5cm; 2 x 4,5 cm; 2 x 3,5 cm; 2 x 3cm) 
1 ks vákuová pumpička
2 ks magnetických ihlí na magnetoterapiu
1 ks predlžovacia hadička pre ťažšie dostupné místa alebo auto bankovanie
2 ks redukcia

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje