... MASSAGE Gumové banky na masáž, bankovanie 4 ks

MASSAGE Gumové banky na masáž, bankovanie 4 ks

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 5,90

Sada 4 masážnych bank Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 týždňoch ! Ako fungujú čínske banky ? Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože ( stlačíte banku v ruke, priložte k telu, uvoľnite, zovretie ) a vykonávate pozdĺžne alebo krúživ...

MASSAGE Gumové banky na masáž, bankovanie 4 ks - ponuka obchodu

Parametre produktu MASSAGE Gumové banky na masáž, bankovanie 4 ks

Sada 4 masážnych bank
Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 týždňoch !
Ako fungujú čínske banky ?
Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože ( stlačíte banku v ruke, priložte k telu, uvoľnite, zovretie ) a vykonávate pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.
Prikladaním baniek pôsobíme na krvný obeh, čo aktivuje proces detoxikácie organizmu. Pôsobí podtlakom, ktorý si môžete regulovať sami podľa potreby.
Na rozdiel od sklenených masážnych baniek ich nie je nutné pred aplikáciou nahrievať. Aby došlo k vzniku podtlaku, stačí ich len stlačiť a priložiť na kožu.
Výsledkom masáže je krajšia, pevnejšia a hladšia pokožka, spevnenie kože a štíhlejšia postava. Prvé účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach, takže čínske banky sú ideálnou alternatívou, pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť Vašu pokožku.
Použitie:
Pred masážou natrite telo olivovým/ kokosovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž mierne bolestivá pokiaľ sa bude Vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.
Gumová masážna sada je vhodná nielen pre masérov, ale aj pre domáce použitie.
Rozmery:

1x 6,5 cm
1x 5 cm
1x 4 cm
1 x 2,5 cm
Obsah balenia:
4 ks gumových masážnych bank
 
 
 
 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje