... MASÁŽNA PODLOŽKA Poklepový masážny pás na celé telo Knocking massage

MASÁŽNA PODLOŽKA Poklepový masážny pás na celé telo Knocking massage

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 29,90

Poklepový masážny pás na celé telo Sedavé zamestnanie a pasívny životný štýl so sebou prinášajú nepríjemné bolesti krku a chrbta. Hoďte ich za hlavu - tento revolučný pás vám intenzívne "prebehne" všetky ubolené partie a vy sa budete cítiť ako vymenený. Intenzitu masáže môžete regulovať +/- tlačidlami, priťahovaním či uvoľňovaním postranných pásov zase presne lokalizujete miesto, ktoré treba premasírovať. Počas poklepkávania sa pás prehrieva, čo podstatne zvyšuje účinok masáže - podporí metabol...

MASÁŽNA PODLOŽKA Poklepový masážny pás na celé telo Knocking massage - ponuka obchodu

Parametre produktu MASÁŽNA PODLOŽKA Poklepový masážny pás na celé telo Knocking massage

Poklepový masážny pás na celé telo
Sedavé zamestnanie a pasívny životný štýl so sebou prinášajú nepríjemné bolesti krku a chrbta. Hoďte ich za hlavu - tento revolučný pás vám intenzívne "prebehne" všetky ubolené partie a vy sa budete cítiť ako vymenený.
Intenzitu masáže môžete regulovať +/- tlačidlami, priťahovaním či uvoľňovaním postranných pásov zase presne lokalizujete miesto, ktoré treba premasírovať. Počas poklepkávania sa pás prehrieva, čo podstatne zvyšuje účinok masáže - podporí metabolizmus a má priaznivý účinok na všetky životne dôležité orgány.
Prispôsobí sa vašim požiadavkám - možnosť používať automatický mód, 20 voliteľných programov a 10 stupňov intenzity poklepávania. Tiež môže napomôcť rozbíjať tukové bunky a tak prispieť k chudnutiu. Poklepový masážny pás - Knocking massage Knocking massage-imitácia profesionálneho maséra, ktorý zmierni bolesť krčnej chrbtice a dokonale uvoľní stuhnuté svalstvo. Účinným poklepkávaním prekrví organizmus a poskytne perfektnú masáž na chrbát, ramená, pás, stehná či lýtka. Pre perfektný relax.
Použitie:
Intenzitu masáže môžete regulovať +/- tlačidlami, priťahovaním či uvoľňovaním postranných pásov zase presne lokalizujete miesto, ktoré treba premasírovať. Počas poklepkávania sa pás prehrieva, čo podstatne zvyšuje účinok masáže - podporí metabolizmus a má priaznivý účinok na všetky životne dôležité orgány.
Prispôsobí sa vašim požiadavkám - možnosť používať automatický mód, 20 voliteľných programov a 10 stupňov intenzity poklepávania. Tiež môže napomôcť rozbíjať tukové bunky a tak prispieť k chudnutiu.
Ako ho používať?

Automatický režim:
Po zapnutí do zásuvky je prístroj v pohotovostnom režime (bliká indikátor POWER), pridržte po dobu asi 2 sekúnd tlačidlo pre zapnutie/vypnutie (M), automaticky sa nastaví režim 20 druhov masáží a rozsvieti sa indikátor automatického režimu (AUTO), prebieha všetkých 20 automatických režimov, silu môžete regulovať od 1 do 10 pomocou tlačidiel +/-.
Manuálny režim:
V priebehu automatického režimu stlačte tlačidlo pre vypnutie/zapnutie (M). Prístroj sa tak zapne do manuálneho režimu a rozsvieti sa indikátor manuálneho režimu (MANUAL). Opakovaným stlačením tlačidla pre vypnutie a zapnutie môžete režim prepínať na ľubovoľnú vám najpríjemnejšiu masáž. Pre zvýšenie alebo zníženie intenzity použite tlačidlo +/-, masáž/poklep regulujete od 1 do 10. Ešte intenzívnejšiu masáž docielite silnejším pritlačením k masírovanému miestu pomocou akupresúrnych držadiel. Pre úplné vypnutie pridržte tlačidlo M, potom vytiahnite zo zásuvky.
Čas a dĺžka použitia:
Používajte 2-3 x denne, po dobu 5-15 minút, pre odstránenie bolesti chrbta. Uvoľnia sa tak svaly v ramenách a účinne sa zlepšuje krvný obeh napríklad pri dlhodobej činnosti pri počítači. Masáž po dobu 5-15 minút každý deň pred spaním ukľudňuje nervy, zmierňuje napätie a pôsobí proti nespavosti, ktorá je práve spôsobená nervovým napätím a pomáh lepšie zaspať. Používajte pri relaxácii, zavrite oči a uvoľnite sa. Pri pozitívnej nálade tak dosiahnete najlepšie výsledky. 

Technické informácie:

Rozmery: 76cm x 48cm x 7cm
Dĺžka prívodného kábla: 190 cm
Hmotnosť: 2,41 kg
Napätie: 110 – 240V
Príkon: 60W

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje