... MASAŽNA PODLOŽKA Masážna podložka s opierkou Shiatsu s infra vyhrievaním De luxe 3D

MASAŽNA PODLOŽKA Masážna podložka s opierkou Shiatsu s infra vyhrievaním De luxe 3D

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 199,00

Masážna podložka + výškovo nastaviteľná opierka shiatsu + podsedák so shiatsu masážou - zlato-hnedá Vysoko výkonná masážna podložka shiatsu - oddeliteľná. Masáž je už po stáročia overenou technikou úľavy od bolestí chrbtových svalov a lámania v krížoch po náročnej celodennej práci. Relaxačná masážna podložka pre všetky sedačky slúži na uvoľňujúce ošetrenie svalov chrbta, krku a nôh. Objavte tajomstvo japonskej shiatsu masáže úplne jednoducho z domova s masážnou podložkou De luxe 3D. Krk, chrbát...

MASAŽNA PODLOŽKA Masážna podložka s opierkou Shiatsu s infra vyhrievaním De luxe 3D - ponuka obchodu

Parametre produktu MASAŽNA PODLOŽKA Masážna podložka s opierkou Shiatsu s infra vyhrievaním De luxe 3D

Masážna podložka + výškovo nastaviteľná opierka shiatsu + podsedák so shiatsu masážou - zlato-hnedá
Vysoko výkonná masážna podložka shiatsu - oddeliteľná. Masáž je už po stáročia overenou technikou úľavy od bolestí chrbtových svalov a lámania v krížoch po náročnej celodennej práci. Relaxačná masážna podložka pre všetky sedačky slúži na uvoľňujúce ošetrenie svalov chrbta, krku a nôh. Objavte tajomstvo japonskej shiatsu masáže úplne jednoducho z domova s masážnou podložkou De luxe 3D. Krk, chrbát alebo zadok, napäté svaly budú uvoľnené s hlboko efektívnym tlakom a silné bolesti prestanú už po krátkej dobe používania.
Uvoľňuje svalstvo a zabezpečuje dokonalú relaxáciu priamo u Vás doma, či v práci. Veľké plus je prirodzené infračervené žiarenie ktoré intenzívnejšie vyžaruje liečivé teplo do hĺbky kostí a svalstva. Teplo preniká pomaličky a až po niekoľkých minútach ho cítite. Počas tejto zahrievacej fázy uvoľní pohyb masážnych hlavíc najprv tkanivo povolí povrchové stuhnutie a napätie svalov.
 
Masážna podložka je zložená z 3 och hlavných častí:


1. Masážna opierka shiatsu hlavy a krku
V opierke sú 2 masážne motory a 4 shiatsu masážne hlavice. Oprieka je výškovo nastaviteľná + je možné ju nastaviť dopredu a dozadu.
Ovládač:
Rýchlosť masáže sa dá nastaviť 0 - 10. Až 2 smery masáže. Funkia ohrievu a infra.


2. Podložka chrbátu:
Podložka na chrbát sa dá využiť ako smaostatná časť na masáž chrbtice, šije a pod., nakoľko je oddeliteľná od podsedáku.V podložke sú 2 masážne motory. Vytvárajú krúživý pohyb smerom hore a dolu a do strán. Po stranách sú 2 rady masážnych bodov po 10 na každej strane, čiže chrbát vám masíruje až 20 masážnych bodov. Oprierka je vybavená zaisťovacím pásom pre bezpečné upevnenie na stoličke. Pre oblasť chrbta je tak k dispozícii veľmi účinná prehmatávacia (krúživá) masáž, ktorú zaisťuje 20 masážnych hlavíc, ktoré dookola rotujú. Táto krúživá masáž je obzvlášť účinná pri veľkej bolesti chrbta.
Ovládač:
Rýchlosť masáže sa dá nastaviť 0 - 10. Až 2 smery masáže. Funkia ohrievu a infra.


3. Masážny podsedák shiatsu:
Podsedák sa dá využiť ako smaostatná časť- shiatsu vankúšik napr.na masáž chodidiel, lýtok a pod., nakoľko je oddeliteľná od hlavnej podložky. V podsedáku sú 2 masážne motory a 4 shiatsu masážne hlavice s funkciou ohrevu. Prepínače ponúkajú meniť smer masáže doľava, alebo doprava a fukciu ohrevu.
 
   Špeciálny mikroprocesorovo riadený masážny systém

 INFRA ohrievanie
 Masážne hlavice rozmiestnené v 3och zónach
 Prehmatávacia (krúživá) masáž od krku až po nohy
 Voľba intenzity masáže
 Uľavuje od bolesti chrbta
 Uvoľňuje po dlhodobom sedení stuhnuté šijové svaly
 Pomáha pri liečbe chronicky stuhnutých bedrových svalov
 Zabraňuje únave a bolestiam chrbtice
 Možnosť masáže iba vybranej partie
 Univerzálna veľkosť vhodná pre rôzne typy stoličiek, sedačiek
 
Masáž sa vykonáva cez pohodlný odev.
Pomocou stimulácie bodov na šiji, ramenách, chrbte, hlave sa docieli uvoľnenie, odstránia sa energetické blokády v meridiánoch a klientovi sa tým dodá potrebná energia.

Tok energie sa po masáží  - stáva silnejší, čo klient ihneď pociťuje, rýchlo stabilizuje energetické hospodárenie, posilnia sa všetky meridiány a príslušné orgány, podporí sa odvádzanie toxínov a škodlivín z tela. Celý organizmus veľmi silne oživuje, je vhodná najmä pri stavoch fyzického i psychického vyčerpania. Masáž odstraňuje usadeniny, ktoré telo nahromadilo vo svojich tkanivách na problémových miestach chrbta. Zabezpečí rozprúdenie lymfy v organizme a tým aj odvod odpadových látok z tela.
Masáž je vhodná pre ľudí, ktorí majú málo pohybu a bývajú častejšie chorí. Je to účinná prevencia a detoxikačná metóda zároveň. Masážou chrbta sa rozpracúvajú a uvoľňujú svalové partie na exponovaných miestach. Na zlepšenie prekrvenia a podporu látkovej výmeny sú vhodné pravidelné masáže.
 
Technické údaje:

DC OUTPUT 220V / 50HZ, 88W
Rozmery:


Opierka hlavy - krku + opierka chrbátu:
42 x 76 x 10 cm (ŠxVxH)   *oprieka je výškovo aj rotačne nastaviteľná +-8cm


Opierka hlavy - krku:
cca 33 x 22 x 11 cm (ŠxVxH)   *oprieka je výškovo aj rotačne nastaviteľná +-8cm


Opierka podložka chrbátu:
cca 42 x 54 x 10 cm (ŠxVxH


Podsedák:
cca 40 x 44 x 9 cm (ŠxVxH)
 
Obsah balenia:

1 x masážna podložka na chrbát
1 x masážna opierka
1 x masážny podsedák
1 x sieťový zdroj
1 x diaľkový ovládač na opierku
1 x manuál

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje