... GERMANY Mas├í┼żny je┼żko / akupres├║rna lopta 7 cm

GERMANY Mas├í┼żny je┼żko / akupres├║rna lopta 7 cm

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 1,40

Mas├í┼żny je┼żko ( priemer 8cm ) Relaxa─Źn├í, mas├í┼żna pom├┤cka....Pou┼żitie mas├í┼żneho je┼żka je vhodn├ę na mas├í┼że cel├ęho tela - nohy, chrbtica, kr├ş┼że, chodidl├í, ramen├í... Kr├║┼żiv├Żm pohybom rozmas├şruje stuhnut├ę svalstvo a uvo─ż┼łuje boles┼ą. Mas├í┼żny je┼żko je vhodn├Ż na rehabilit├íciu a mas├í┼ż r├┤znych ─Źasti tela. Gumov├ę hroty je┼żka aktivuj├║ akupunkt├║rne body na tele a t├Żm rozv├şjaj├║ citlivos┼ą a stimuluj├║ krvn├Ż obeh. Popis Mas├í┼żna rehabilita─Źn├í pom├┤cka vhodn├í na rehabilit├íciu a mas├í┼ż r├┤znych ─Źasti tela. Gumo...

GERMANY Mas├í┼żny je┼żko / akupres├║rna lopta 7 cm - ponuka obchodu

Parametre produktu GERMANY Mas├í┼żny je┼żko / akupres├║rna lopta 7 cm

Mas├í┼żny je┼żko ( priemer 8cm )

Relaxa─Źn├í, mas├í┼żna pom├┤cka....Pou┼żitie mas├í┼żneho je┼żka je vhodn├ę na mas├í┼że cel├ęho tela - nohy, chrbtica, kr├ş┼że, chodidl├í, ramen├í... Kr├║┼żiv├Żm pohybom rozmas├şruje stuhnut├ę svalstvo a uvo─ż┼łuje boles┼ą.

Mas├í┼żny je┼żko je vhodn├Ż na rehabilit├íciu a mas├í┼ż r├┤znych ─Źasti tela. Gumov├ę hroty je┼żka aktivuj├║ akupunkt├║rne body na tele a t├Żm rozv├şjaj├║ citlivos┼ą a stimuluj├║ krvn├Ż obeh.Popis

Mas├í┼żna rehabilita─Źn├í pom├┤cka vhodn├í na rehabilit├íciu a mas├í┼ż r├┤znych ─Źasti tela. Gumov├ę hroty je┼żka sl├║┼żia na┬ástimul├íciu┬ákrvn├ęho obehu m├ílo prekrven├Żch ─Źast├ş tela a k zv├Ż┼íeniu ich citlivosti.┬áMas├í┼żny je┼żko sa pou┼ż├şva┬ána precvi─Źenie t├Żch parti├ş tela, ktor├ę si to vy┼żaduj├║ napr. ruky, nohy, chrb├ít a pod., najvhodnej┼íie v ─Źase rekonvalescencie napr. po vyhojen├ş zlomen├şn a vyk─║ben├şn.

├Üdr┼żba mas├í┼żneho je┼żka:

Po ka┼żdom pou┼żit├ş umyte mas├í┼żneho je┼żka vla┼żnou vodou s mydlom. Na ─Źistenie nepou┼ż├şvajte rozp├║┼í┼ąadl├í a ┼żiadne in├ę agres├şvne prostriedky.

Mas├í┼żny je┼żko je vyroben├Ż z netoxickej gumy, ktor├í m├í nebadan├Ż z├ípach.

 

Pom├┤┼że pri:

Bolesti chrbta

Bolesti svalov a kĺbov

Stimuluje krvn├Ż obeh

Aktivuje akupunkt├║rne body

Vhodn├ę ako pom├┤cka na cvi─Źenie

 

Balenie obsahuje:

1 x mas├í┼żny je┼żko ( priemer 8cm )

 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Mas├í┼żne pr├şstroje