... EIFA Masážna teplená podložka infra SHIATSU - INFRA 106371

EIFA Masážna teplená podložka infra SHIATSU - INFRA 106371

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 59,00

Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? Vďaka tejto masážnej podložke je to možné. Čo je masážna podložka Shiatsuinfra? Táto kvalitná masážna podložka od nemeckej firmy EIFA využíva pri masáži kombináciu prvkov Shiatsu s termoterapiou, čo je ...

EIFA Masážna teplená podložka infra SHIATSU - INFRA 106371 - ponuka obchodu

Parametre produktu EIFA Masážna teplená podložka infra SHIATSU - INFRA 106371

Masážna tepelná podložka SHIATSU - INFRA Pomerne malá, no zato veľmi šikovná. Taká je masážna podložka Shiatsu. Táto podložka má 4páry masažnych hlavíc a extra výhrevnú funkciu infra. Chcete si užívať služby maséra pri sledovaní televízie, pri práci s počítačom, či jednoducho pri domácom relaxe? Vďaka tejto masážnej podložke je to možné. Čo je masážna podložka Shiatsuinfra?

Táto kvalitná masážna podložka od nemeckej firmy EIFA využíva pri masáži kombináciu prvkov Shiatsu s termoterapiou, čo je terapia využívajúca teplo. Teplo je pri masáži zabezpečované vyhrievacou funkciou podložky s infračerveným žiarením. Na masáž je využívaných 8 masážnych hlavíc. Keďže jej použitie je mimoriadne jednoduché a podložka je úplne bezpečná, možno ju použiť na masáž akejkoľvek časti tela. Či už potrebujete masáž krku, ramien, chodidiel alebo chrbta, kde napomáha k uvoľneniu celého organizmu. Používať ju môžete doma, v práci, či na cestách.
Účinky masážnej podložky ShiatsuinfraV dnešnej stresujúcej dobe, plnej fyzického i psychického vypätia, je masáž neoddeliteľnou a veľmi dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Takýto spôsob relaxácie totiž prináša uvoľnenie organizmu a riešenie viacerých problémov.
Stačí, ak si masážnu podložku umiestnite na vybranú časť tela a môžete si užívať tieto jej vynikajúce účinky: ·Zlepšovanie metabolizmu vďaka termoterapii·Úľava boľavým svalom·Prekrvenie celého organizmu·Znižovanie stresu·Zmiernenie únavy·Ohrievanie a odstraňovanie tukových buniekMasážna podložka Shiatsuje vhodná pre všetky vekové kategórie. Preto je tiež ideálnym darčekom pre Vašich blízkych. Skvelý pomocník na uvoľnenie a relaxáciu organizmu by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Technické informácie:Rozmery: š 46cm, v 38, h 12cmModel č: LM-317Napätie: 230V-50HzVýkon: 40WZhoda CE Model má otočné koliesko na ovládači (da sa ovládať rýchlosť otáčania masážnych hlavíc)

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje