... CHI MASCHINE VARIO Masážny prístroj chi maschine + masážna podložka vario de luxe WELLNESS SET 8 4033

CHI MASCHINE VARIO Masážny prístroj chi maschine + masážna podložka vario de luxe WELLNESS SET 8 4033

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 124,90

Masážny prístroj na nohy + masážna tepelná podložka vario 1. MASSAGEMATTE VARIO DE LUXE – Elektrická masážna podložka / matrac s ohrevom         Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý deň namáhame oporu nášho tela, ktorou je chrbtica. Tá drží celú našu telesnú konštrukciu. Teraz je pred vami jedinečná možnosť sa týchto nepríjemných b...

CHI MASCHINE VARIO Masážny prístroj chi maschine + masážna podložka vario de luxe WELLNESS SET 8 4033 - ponuka obchodu

Parametre produktu CHI MASCHINE VARIO Masážny prístroj chi maschine + masážna podložka vario de luxe WELLNESS SET 8 4033

Masážny prístroj na nohy + masážna tepelná podložka vario

1. MASSAGEMATTE VARIO DE LUXE – Elektrická masážna podložka / matrac s ohrevom        

Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Niet  sa čomu čudovať, celý deň namáhame oporu nášho tela, ktorou je chrbtica. Tá drží celú našu telesnú konštrukciu. Teraz je pred vami jedinečná možnosť sa týchto nepríjemných bolestí zbaviť. A to nielen bolestí chrbtice. Skvelá  mikroprocesorom riadená masážna podložka s veľmi príjemným vyhrievaním je účinná na všetky časti ľudského tela, napríklad krk,chrbát a kríže,ruky,brucho,hrudník,sedacie svaly alebo vaše nohy.

Teraz sa budete z práce tešiť domov na to naozajstné odpočinutie. A to všetko iba vďaka 30 minútam na našej masážnej podložke s vyhrievaním. Je to všetko veľmi jednoduché, vyberiete si z 5 programov, nastavíte  intenzitu, ľahnete si alebo sadnete a už si len užívate príjemnú masáž a relaxáciu, po ktorej sa budete cítiť uvoľnení a spokojnejší. Všetko je užívateľsky príjemné a prístroj zvládne ovládať naozaj každý.
 
Tak neváhajte a užívajte si príjemnú relaxáciu spojenú s odstránením bolestí krku,chrbtice,nôh alebo sedacích svalov atď. Prístroj je tiež účinný v boji proti chronickým chorobám. Je vedecky dokázané, že mikroprocesorom riadená masážna podložka s vyhrievaním pomáha odstraňovať príznaky stresu, neurózy a ďalších chronických ochorení. Tento prístroj sa stane vašim neoceniteľným pomocníkom pre každodenný život.
 
Masážna podložka Vario - Super
-10 vibračných článkov  v podložke pre  vibračnú masáž.
-5 masážnych programov, samostatne nastaviteľné.
-3 úrovne intenzity masáže, ľahká relaxačná, stredná alebo intenzívna masáž.
-4 masážne zóny pre prostredie krku, chrbta, krížov a dolných končatín , každá zóna  samostatne nastaviteľná.
-funkcia vyhrievanie-obvzlášť doporučujeme v chladných obdobiach
-v prístroji je už prednastavená vhodná dĺžka trvania masážnej procedúry
-jednoduché ovládanie masážnej podložky pomocou ovládača
-masážna podložka uložiteľná na kreslo,sedaciu súpravu,posteľ atď.

Technické informácie :

Rozmery 60 cm x 170 cm x 1,5 cm
Napätie 230V ~50 Hz
Adaptér 12V - 1300mA
Výkon 15,6 W
Adaptér 230 – 1300mA.
10 vibračných článkov
4 masážne zóny
5 masážnych programov
Poistka proti prehriatiu   
Výhrevná funkcia 
Diaľkové ovládanie
 
Nastaviteľná intenzita masáží

1.nízka
2.stredná
3.vysoka
 
 
2. Vysokokvalitný masážny prístroj na nohy so vzduchovou cirkuláciou a ohrevom FOOT MASSAGER
Multifunkčný masážny prístroj má prvky shiatsu masáže:

hnetenie
valcovanie
vzduchová cirkulácia
funkciu vykurovania

Ergonomický tvar je navrhnutý tak, aby masáž nôh bola zameraná na akupunktúrne body pre profesionálnu masáž doma.

Použitie:
Prístroj sa automaticky vypne po 15 minútach. Môžete tiež nastaviť čas až do 30 minút a všetko sa zobrazuje na LCD displeji. Vyberte si z 3 rôznych režimov a ďalších silnejších režimov pre vysokofrekvenčnú masáž, ktorá môže zlepšiť metabolizmus a krvný obeh.
 Vzduchová cirkulácia na nohy zlepšuje látkovú výmenu, znižuje stres, zvyšuje krvný obeh a podporuje relaxáciu rovnako úspešne ako každodenná mechanická masáž nôh. Vzduchová cirkulácia v kombinácii s ohrevom ponúka kvalitnú reflexnú masáž chodidiel a potom je pokožka chodidiel oveľa mäkšia a vláčnejšia.

Masážne valčeky dokonale tesnia chodidlá v spodnej časti v rovnakej dobe ako cirkulácia vzduchu robí vaše nohy sviežimi. K dispozícii sú dva masážne programy a 2 intenzity tlaku vzduchu. Nevyžaduje montáž. Veľmi jednoduché použitie. Odnímateľný poťah na nohy pre jednoduché čistenie. Reflexná masáž Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.
 Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Tlačením a trením bodov na chodidle je možné veľmi spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body na šľapaji chodidla pri stlačení reagujú bolestivo a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

Z týchto dôvodov sa metóda reflexnej masáže chodidiel celkom spoľahlivo dá využívať aj pri diagnostike postačujúcej najmä pre terapiu. Reflexnou terapiou možno pôsobenie nasmerovať presne na patričný orgán. Tlakom na danú plochu alebo bod sa prenáša signál na príslušný orgán. Účinok sa dostavuje okamžite, čo má veľký význam pri bolestiach alebo akútnych problémoch. Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Inými slovami, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a po masáži má človek pocit ľahkých nôh. Masáž založená na pôsobení na tzv. reflexné plôšky, ktoré sa nachádzajú nielen na chodidlách, ale aj na priehlavkovej časti chodila a v okolí členkov. Prostredníctvom masírovania reflexných plôšok sa pôsobí na pohybový aparát, vnútorné orgány, žľazy z vnútornou sekréciou, jednoducho na každú časť ľudského tela. Týmto sa znova nastoľuje stratená telesná aj duševná rovnováha, posilňuje sa imunitný, tráviaci, vylučovací, dýchací, nervový a lymfatický systém.
 Ovládací displej:


ON/OFF – zapnutie alebo vypnutie prístroja
HEAT – Ohrev – 3 stupeň
INTENSITY – Intenzita masáže – 1 stupeň, 2 stupeň
MODE – Typ masáže – 1 typ, 2 typ, 3 typ
TIMER - Časovač
Parametre:

Model: SJ-F6
Menovité napätie: DC24 V
Frekvencia 50Hz
Menovitý výkon: 48W
Rozmery: d – 42cm, š – 35cm, v – 23cm
 
Balenie obsahuje:

1 x masážny prístroj na nohy so vzduchovou cirkuláciou a ohrevom 1 x návod
1 x masážna podložka vario

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje