... 3D MASSAGER Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D

3D MASSAGER Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 11,90

Skvelý 4D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela. Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. So štyrmi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások. Dve ergonomické hlavice dok...

3D MASSAGER Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D - ponuka obchodu

Parametre produktu 3D MASSAGER Masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami 4D

Skvelý 4D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela.
Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície.
So štyrmi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások.
Dve ergonomické hlavice dokonale rozvibrujú váš krvný obeh a stuhnuté svalstvo. Každá hlavica má 360° otáčanie pre ešte efektívnejšiu masáž. Tlak na akupunktúrne body má mimoriadne priaznivé účinky na zdravie - nemusíte utrácať peniaze za drahé masáže.
Tento prístroj je ľahko ovládateľný a možno ho používať na všetky problémové partie - tvár, krk, chrbát, bedrá či stehná.
Intenzitu masáže môžete meniť silnejším či slabším tlakom na masírované miesto. Je praktický rozmerom i tvarom - možno ho vziať ľahko aj do kabelky.
Rozmery:
17 x 7 x 6,5 cm (D, Š, V)
ABS v chirurgickom prevedení 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje