... 3D MASSAGER 3D mini masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami - celokovový 3D mini celokovový 4072

3D MASSAGER 3D mini masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami - celokovový 3D mini celokovový 4072

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 5,90

Skvelý 3D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela - celokovový Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície. S dvomi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások. Dve ergonomi...

3D MASSAGER 3D mini masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami - celokovový 3D mini celokovový 4072 - ponuka obchodu

Parametre produktu 3D MASSAGER 3D mini masážny prístroj s 360° otočnými hlavicami - celokovový 3D mini celokovový 4072

Skvelý 3D masážny prístroj pre ručnú masáž ubolených partií celého tela - celokovový

Je určený hlavne na prekrvenie organizmu, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície.
S dvomi rotačnými guľôčkami s 360° otáčaním a ergonomickým tvarom pre stabilné držanie.Ubolený krk či chrbát vedia človeka pekne nahnevať. V nutnom prípade vám pomôže tento praktický masér, ktorý môžete brať všade so sebou. Špeciálne sa dá použiť aj na face-lifting, masáž tváre za účelom redukcie vrások.

Dve ergonomické hlavice dokonale rozvibrujú váš krvný obeh a stuhnuté svalstvo. Každá hlavica má 360° otáčanie pre ešte efektívnejšiu masáž. Tlak na akupunktúrne body má mimoriadne priaznivé účinky na zdravie - nemusíte utrácať peniaze za drahé masáže.

Tento prístroj je ľahko ovládateľný a možno ho používať na všetky problémové partie - tvár, krk, chrbát, bedrá či stehná.
Intenzitu masáže môžete meniť silnejším či slabším tlakom na masírované miesto. Je praktický rozmerom i tvarom - možno ho vziať ľahko aj do kabelky.

Rozmery:
110 x 70 x 35 mm
Materiál:
ABS v chirurgickom prevedení 

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Masážne prístroje