... Kuchynská váha ETA Lori 2777 90050 čierna

Kuchynská váha ETA Lori 2777 90050 čierna

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 14,90

ETA Lori je presná kuchynská váha, ktorá váži do 5 kg, má funkciu TARE pre postupné dovažovanie a zvládne tiež meranie objemu vody a mlieka. Na prvý pohľad zaujme svojim čistým a extra tenkým designom v oranžovom prevedení. Vážiaca plocha je plastová a jedná sa o dobre zvolený povrch, ktorý sa veľmi ľahko udržuje čistý a je tiež odolný. Hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji a váženie je možné nielen v gramoch, ale tiež v librách, unciach, tekutých unciach a mililitroch v prípad...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Kuchynská váha ETA Lori 2777 90050 čierna 
na sklade 14,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Kuchynská váha ETA Lori 2777 90050 čierna - ponuka obchodu

Parametre produktu Kuchynská váha ETA Lori 2777 90050 čierna

ETA Lori je presná kuchynská váha, ktorá váži do 5 kg, má funkciu TARE pre postupné dovažovanie a zvládne tiež meranie objemu vody a mlieka.

Na prvý pohľad zaujme svojim čistým a extra tenkým designom v oranžovom prevedení. Vážiaca plocha je plastová a jedná sa o dobre zvolený povrch, ktorý sa veľmi ľahko udržuje čistý a je tiež odolný.

Hodnoty sa zobrazujú na prehľadnom LCD displeji a váženie je možné nielen v gramoch, ale tiež v librách, unciach, tekutých unciach a mililitroch v prípade merania objemu vody či mlieka.

Vypnutie je automatické po 2 minútach, čo výrazne šetrí batériu, ktorá je súčasťou balenia. Indikátory upozornia na preťaženie, ale včas aj na slabú batériu.

Medzi ďalšie praktické prvky patrí vysúvateľné pútko pre zavesenie váhy, protišmykové nožičky aj ľahká a hygienická údržba plastovej vážiacej plochy. A vážiť môžete hneď, ako ju vybalíte, pretože batériu sú už súčasťou balenia

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Kuchynské váhy