Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

T├íto kosa─Źka je skvel├Żm pomocn├şkom pri udr┼żiavan├ş tr├ívnika Va┼íej z├íhrady. Stroj Hecht 5564 SXE je vybaven├Ż siln├Żm kvalitn├Żm motorom HECHT OHV. Celkov├Ż v├Żkon motora je 6 HP a pri ┼í├şrke z├íberu 56 cm tak dod├í naprosto dostato─Źn├Ż v├Żkon k pokoseniu hustej tr├ívy. Objem tohto motora je 173 cm3. V─Ćaka zabudovan├ęmu pojazdu s r├Żchlos┼ąou 3 - 4,5 km/h a mo┼żnos┼ąou nastavenia t├Żchto r├Żchlost├ş v 5 stup┼łoch cez p├í─Źku na rukov├Ąti, bude manipul├ícia s kosa─Źkou ve─żmi jednoduch├í a pr├şjemn├í. ┼át├Żlov├ę kolieska s├║ nav...

Parametre produktu Hecht 5564 SXE 5in1

T├íto kosa─Źka je skvel├Żm pomocn├şkom pri udr┼żiavan├ş tr├ívnika Va┼íej z├íhrady. Stroj Hecht 5564 SXE je vybaven├Ż siln├Żm kvalitn├Żm motorom HECHT OHV. Celkov├Ż v├Żkon motora je 6 HP a pri ┼í├şrke z├íberu 56 cm tak dod├í naprosto dostato─Źn├Ż v├Żkon k pokoseniu hustej tr├ívy. Objem tohto motora je 173 cm3.

V─Ćaka zabudovan├ęmu pojazdu s r├Żchlos┼ąou 3 - 4,5 km/h a mo┼żnos┼ąou nastavenia t├Żchto r├Żchlost├ş v 5 stup┼łoch cez p├í─Źku na rukov├Ąti, bude manipul├ícia s kosa─Źkou ve─żmi jednoduch├í a pr├şjemn├í. ┼át├Żlov├ę kolieska s├║ naviac vybaven├ę guli─Źkov├Żmi lo┼żiskami, ktor├ę zaistia plynul├Ż chod. Samozrejmos┼ąou je jednoduch├ę centr├ílne nastavenie v├Ż┼íky v rozmedz├ş od 25 do 75 mm pomocou madla umiestnen├ęho na ─żavej zadnej strane z├íkladne. Samotn├í rukov├Ą┼ą je tie┼ż v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í a naviac je potiahnut├í pr├şjemn├Żm polstrovan├şm pre utlmenie vibr├íci├ş prech├ídzaj├║cich z motora.

Ku kosa─Źke je dod├ívan├Ż ve─żk├Ż 70 l k├┤┼í zhotoven├Ż preva┼żne z text├şlie. V─Ćaka tomu je ─żahk├Ż a zbyto─Źne neza┼ąa┼żuje kosa─Źku. V skelete kosa─Źky je tie┼ż zabudovan├ę bo─Źn├ę vyhadzovanie, ktor├ęho kryt je dod├ívan├Ż v balen├ş, rovnako ako mul─Źovacia sada.

Hecht 5564 SXE m├í tie┼ż integrovan├ę unik├ítne vlastnosti, ak├Żmi s├║ EDGE CUTTING a elektrick├Ż ┼ítart. V─Ćaka EDGE CUTTING - ┼ípeci├ílne tvarovan├ęmu skeletu - bude kosenie pozd─║┼ż stien a m├║rikov hra─Źkou.

Celkov├í hmotnos┼ą kosa─Źky je 46,3 kg a doporu─Źen├í plocha kosenia je 1800 m2. Hecht 5564 SXE je tak kosa─Źka vhodn├í pre kosenie v├Ą─Ź┼í├şch pl├┤ch.


- Pojazd: Áno
- Pohon: Motorov├Ż
- Nastavenie v├Ż┼íky: 25-75 mm
- Kôš: 70 l
- Prevedenie: Kovov├Ż skelet
- Záber kosenia: 56 cm

Video

Potrebuje┼í Flash player 8+ a zapnut├Ż JavaScript aby si mohol vidie┼ą toto video.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber56 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía70 l
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia75 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą43.3 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky