kde nak├║pi┼ą?

od 519,00

Benz├şnov├í kosa─Źka HECHT 5563 SXE 5in1 je skvele vybaven├Ż stroj ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm do ─Źlenit├Żch z├íhrad s mno┼żstvom prek├í┼żok. Predn├ę koleso umo┼żn├ş ─żahk├║ manipul├íciu a obch├ídzanie prek├í┼żok ako s├║ r├┤zne z├íhony, kr├şky, architektonick├ę prvky a podobne. Ak potrebujete pokosi┼ą v├Ą─Ź┼íiu plochu bez prek├í┼żok, predn├ę koleso je mo┼żn├ę p├íkou na madle zablokova┼ą v rovnej polohe, kosa─Źka potom perfektne dr┼ż├ş stopu a jej pou┼żitie je prakticky toto┼żn├ę s pou┼żit├şm be┼żnej kosa─Źky. Kosa─Źka je poh├í┼łan├í osved─Źen├Żm HECH...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 5563 SXE 5IN1 - kosa─Źka benz├şnov├í s pojazdom 
10 dn├ş 519,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 5563 SXE - ponuka obchodu

Parametre produktu Hecht 5563 SXE

Benz├şnov├í kosa─Źka HECHT 5563 SXE 5in1 je skvele vybaven├Ż stroj ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm do ─Źlenit├Żch z├íhrad s mno┼żstvom prek├í┼żok. Predn├ę koleso umo┼żn├ş ─żahk├║ manipul├íciu a obch├ídzanie prek├í┼żok ako s├║ r├┤zne z├íhony, kr├şky, architektonick├ę prvky a podobne. Ak potrebujete pokosi┼ą v├Ą─Ź┼íiu plochu bez prek├í┼żok, predn├ę koleso je mo┼żn├ę p├íkou na madle zablokova┼ą v rovnej polohe, kosa─Źka potom perfektne dr┼ż├ş stopu a jej pou┼żitie je prakticky toto┼żn├ę s pou┼żit├şm be┼żnej kosa─Źky.


Kosa─Źka je poh├í┼łan├í osved─Źen├Żm HECHT OHV, ktor├Ż je vybaven├Ż elektrick├Żm ┼ítart├ęrom. V─Ćaka ktor├ęmu je kosa─Źka vhodn├í aj pre seniorov a ┼żeny, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą probl├ęm so ┼ítartovan├şm pomocou tiahla. Av┼íak aj t├íto mo┼żnos┼ą ┼ítartovania zostala u kosa─Źky zachovan├í. Elektrick├Ż ┼ítart├ęr je nap├íjan├í z 12 V akumul├ítora , ktor├Ż je umiestnen├Ż v paneli na madle kosa─Źky. ┼átartovanie je vykon├ívan├ę pomocou tla─Źidla na madle. Tla─Źidlo je mo┼żn├ę ─żahko vybra┼ą a uschova┼ą, aby sa predi┼ílo nechcen├ęmu na┼ítartovaniu napr├şklad de┼ąmi. Spolo─Źne s kosa─Źkou je dod├ívan├í aj nab├şja─Źka akumul├ítora.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber56 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía60 l
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia75 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą46 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky