kde nak├║pi┼ą?

od 469,90

-18% z─żava

Benz├şnov├í kosa─Źka HECHT 5543 SXE 5in1 je skvele vybaven├Ż stroj ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm do ─Źlenit├Żch z├íhrad s mno┼żstvom prek├í┼żok. Predn├ę koleso umo┼żn├ş ─żahk├║ manipul├íciu a obch├ídzanie prek├í┼żok ako s├║ r├┤zne z├íhony, kr├şky, architektonick├ę prvky a podobne. Ak potrebujete pokosi┼ą v├Ą─Ź┼íiu plochu bez prek├í┼żok, predn├ę koleso je mo┼żn├ę p├íkou na madle zablokova┼ą v rovnej polohe, kosa─Źka potom perfektne dr┼ż├ş stopu a jej pou┼żitie je prakticky toto┼żn├ę s pou┼żit├şm be┼żnej kosa─Źky. Kosa─Źka je poh├í┼łan├í osved─Źen├Żm HECH...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 5543 SXE - kosa─Źka benz├şnov├í s pojazdom 
10 dn├ş 569,90 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 5543 SXE - ponuky v obchodoch

Parametre produktu Hecht 5543 SXE

Benz├şnov├í kosa─Źka HECHT 5543 SXE 5in1 je skvele vybaven├Ż stroj ur─Źen├Ż predov┼íetk├Żm do ─Źlenit├Żch z├íhrad s mno┼żstvom prek├í┼żok. Predn├ę koleso umo┼żn├ş ─żahk├║ manipul├íciu a obch├ídzanie prek├í┼żok ako s├║ r├┤zne z├íhony, kr├şky, architektonick├ę prvky a podobne. Ak potrebujete pokosi┼ą v├Ą─Ź┼íiu plochu bez prek├í┼żok, predn├ę koleso je mo┼żn├ę p├íkou na madle zablokova┼ą v rovnej polohe, kosa─Źka potom perfektne dr┼ż├ş stopu a jej pou┼żitie je prakticky toto┼żn├ę s pou┼żit├şm be┼żnej kosa─Źky.


Kosa─Źka je poh├í┼łan├í osved─Źen├Żm HECHT OHV motorom. Kosa─Źka je vybaven├í elektrick├Żm ┼ítart├ęrom , v─Ćaka ktor├ęmu je kosa─Źka vhodn├í aj pre seniorov a ┼żeny, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą probl├ęm so ┼ítartovan├şm pomocou tiahla. Av┼íak aj t├íto mo┼żnos┼ą ┼ítartovania zostala u kosa─Źky zachovan├í. Elektrick├Ż ┼ítart├ęr je nap├íjan├Ż z 12 V akumul├ítora , ktor├Ż je umiestnen├Ż v paneli na madle kosa─Źky. ┼átartovanie je vykon├ívan├ę pomocou tla─Źidla na madle. Tla─Źidlo je mo┼żn├ę ─żahko vybra┼ą a uschova┼ą, aby sa predi┼ílo nechcen├ęmu na┼ítartovaniu napr├şklad de┼ąmi. Spolo─Źne s kosa─Źkou je dod├ívan├í aj nab├şja─Źka akumul├ítora.


Stabiln├Ż a pevn├Ż kovov├Ż skelet je opatren├Ż otvorom so z├íslepkou pre bo─Źn├ę vyhadzovanie. S├║─Źas┼ąou dod├ívky je aj kryt bo─Źn├ęho vyhadzovania, ktor├Ż umo┼żn├ş kosi┼ą tr├ívu v re┼żime bo─Źn├ęho vyhadzovania. V─Ćaka tomu je mo┼żn├ę kosi┼ą aj ─żahko prerasten├║ tr├ívu, bez toho aby sa kosa─Źka hltila a obsluha ┼íliapala v pokosenej tr├íve.


V norm├ílnom re┼żime je pokosen├í tr├íva zbieran├í do 60 l textiln├ęho ko┼ía . K├┤┼í je vybaven├Ż aerodynamickou klapkou pre jednoduch├║ kontrolu stavu jeho naplnenia. V├Ż┼íka zdvihu zadn├Żch kolies sa vykon├íva ┼ítandardne centr├ílne p├íkou, predn├ę koleso je potrebn├ę nastavi┼ą samostatne pomocou hviezdicovej skrutky. Pohodln├ę polstrovan├ę madlo je mo┼żn├ę v─Ćaka r├Żchloup├şnaniu ─żahko zlo┼żi┼ą pre uskladnenie, alebo prepravu kosa─Źky a je z├írove┼ł v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber51 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía60 l
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia75 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą43.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky