kde nak├║pi┼ą?

od 119,99

HECHT 5406 je benz├şnov├í kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í pre pravideln├ę kosenie udr┼żiavan├Żch tr├ívnikov do 700 m3 . Poh├í┼łan├í je 4-taktn├Żm OHV motorom HECHT s obsahom 99 cm3 s v├Żkonom 3,5 HP . Kosa─Źka je postaven├í na skelete z odoln├ęho plastu, ktor├ęho zosilnen├í kon┼ítrukcia jej d├íva podobn├║ tuhos┼ą, ako maj├║ kovov├ę skelety, v├Żhodou plastu je n├şzka hmotnos┼ą, v─Ćaka ─Źomu cel├í kosa─Źka v├í┼żi iba 18 kg . ─Äal┼íou neskonalou v├Żhodou skeletu je aj odolnos┼ą proti kor├│zii. V miestach upevnenia kolies je skelet vystu┼ż...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 5406 - kosa─Źka benz├şnov├í 
10 dn├ş 119,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 5406 - ponuka obchodu

Parametre produktu Hecht 5406

HECHT 5406 je benz├şnov├í kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í pre pravideln├ę kosenie udr┼żiavan├Żch tr├ívnikov do 700 m3 . Poh├í┼łan├í je 4-taktn├Żm OHV motorom HECHT s obsahom 99 cm3 s v├Żkonom 3,5 HP .

Kosa─Źka je postaven├í na skelete z odoln├ęho plastu, ktor├ęho zosilnen├í kon┼ítrukcia jej d├íva podobn├║ tuhos┼ą, ako maj├║ kovov├ę skelety, v├Żhodou plastu je n├şzka hmotnos┼ą, v─Ćaka ─Źomu cel├í kosa─Źka v├í┼żi iba 18 kg . ─Äal┼íou neskonalou v├Żhodou skeletu je aj odolnos┼ą proti kor├│zii. V miestach upevnenia kolies je skelet vystu┼żen├Ż kovom. Kosa─Źka nem├í centr├ílne nastavenie v├Ż┼íky, koles├í je mo┼żn├ę presun├║┼ą v troch stup┼łoch jednotlivo, v├Ż┼íka zdvihu je potom od 25 do 55 mm . To predur─Źuje kosa─Źku pre pou┼żitie na men┼í├şch z├íhrad├ích, ktor├ę s├║ pravidelne udr┼żiavan├ę, v─Ćaka n├şzkej hmotnosti a mal├Żm rozmerom sa s ┼łou dobre manipuluje aj okolo prek├í┼żok.

Pokosen├í tr├íva je zbieran├í do 40 l ko┼ía z odolnej text├şlie. K├┤┼í je preto ─żahk├Ż, ─żahko sa s n├şm manipuluje, vysyp├ívanie u─żah─Ź├ş kovov├ę madlo na vrchnej strane a ve─żk├ę p├║tko pre dr┼żanie pri vysyp├ívan├ş na zadnej strane. Materi├íl ko┼ía dobre prep├║┼í┼ąa vzduch, t├Żm je zaisten├ę jeho dokonal├ę plnenie pr├║dom vzduchu od ┼ípeci├ílne navrhnut├ęho no┼ża so z├íberom 41 cm , obsluha m├í z├írove┼ł v─Ćaka prieh─żadnosti v┼żdy preh─żad o stave naplnenia ko┼ía. ┼átartovanie kosa─Źky sa vykon├íva klasicky pomocou tiahla.

Samotn├í obsluha kosa─Źky je ve─żmi jednoduch├í, motor je pre studen├ę ┼ítarty vybaven├Ż primerom pre napumpovanie palivovej zmesi. Jedin├Żm ─Ćal┼í├şm ovl├ídac├şm prvkom je potom p├íka motora na madle, ktor├í ke─Ć je stla─Źen├í udr┼żuje motor v chode, pokia─ż ju uvo─żn├şte, motor zastav├ş. Kosa─Źku preto zvl├ídne ─żahko ovl├ída┼ą aj menej technicky zdatn├í obsluha. P├íka ovl├ídania motora je veden├í po celej ┼í├şrke madla, obsluha tak m├┤┼że kedyko─żvek jednu ruku uvo─żni┼ą a vyu┼żi┼ą napr├şklad na pridr┼żanie kon├írov kr├şkov. Madlo je navy┼íe vybaven├ę ve─żk├Żmi hviezdicov├Żmi maticami, po ktor├Żch uvo─żnen├ş mo┼żno ─żahko zlo┼żi┼ą a t├Żm u┼íetri┼ą miesto pri uskladnen├ş kosa─Źky.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber40 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía40 l
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia55 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą18 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky