kde nak├║pi┼ą?

od 144,99

HECHT 5038 je ─żahk├í akumul├ítorov├í kosa─Źka bez pojazdu. Dod├ívan├í je vr├ítane nab├şja─Źky a s kvalitn├Żm Li-ion akumul├ítorom s nap├Ąt├şm 40 V a s kapacitou 4 Ah. S t├Żmto akumul├ítorom je vhodn├í pre pravideln├ę kosenie tr├ívy v z├íhrad├ích do 600 m2. Skuto─Źn├í rozloha plochy v┼íak m├┤┼że by┼ą ovplyvnen├í v├Ż┼íkou a kvalitou kosen├ęho tr├ívneho porastu. V├Żhodou v┼íak je, ┼że akumul├ítor sa nab├şja na nab├şja─Źke oddelene od samotnej kosa─Źky, nie je preto probl├ęm zak├║pi┼ą druh├Ż akumul├ítor a dob├şja┼ą ho v priebehu kosenia (s├║─Źas┼ą...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 5038 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - ACCU kosa─Źka - bez akumul├ítora a bez nab├şja─Źky 
10 dn├ş 144,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 5038 - ponuky v obchodoch

Parametre produktu Hecht 5038

HECHT 5038 je ─żahk├í akumul├ítorov├í kosa─Źka bez pojazdu. Dod├ívan├í je vr├ítane nab├şja─Źky a s kvalitn├Żm Li-ion akumul├ítorom s nap├Ąt├şm 40 V a s kapacitou 4 Ah. S t├Żmto akumul├ítorom je vhodn├í pre pravideln├ę kosenie tr├ívy v z├íhrad├ích do 600 m2. Skuto─Źn├í rozloha plochy v┼íak m├┤┼że by┼ą ovplyvnen├í v├Ż┼íkou a kvalitou kosen├ęho tr├ívneho porastu. V├Żhodou v┼íak je, ┼że akumul├ítor sa nab├şja na nab├şja─Źke oddelene od samotnej kosa─Źky, nie je preto probl├ęm zak├║pi┼ą druh├Ż akumul├ítor a dob├şja┼ą ho v priebehu kosenia (s├║─Źas┼ąou dod├ívky je len jeden akumul├ítor).

Skelet kosa─Źky je vyroben├Ż z ─żahk├ęho, av┼íak z├írove┼ł odoln├ęho plastu, ktor├Ż nepodlieha kor├│zii. Madlo je ku skeletu uchyten├ę pomocou r├Żchlou┼ąahovacieho syst├ęmu, ktor├Ż umo┼ż┼łuje jeho jednoduch├ę a r├Żchle zlo┼żenie na prepravu alebo uskladnenie kosa─Źky. P├íka sp├║┼í┼ąania motora je veden├í po celej ┼í├şrke madla, ─Źo u─żah─Źuje ovl├ídanie, z├írove┼ł je isten├í bezpe─Źnostn├Żm tla─Źidlom proti n├íhodn├ęmu spusteniu stroja.

Akumul├ítorov├Ż pohon je tich├Ż, ┼íetrn├Ż k ┼żivotn├ęmu prostrediu a ovl├ídanie kosa─Źky s t├Żmto typom pohonu je ve─żmi ─żahk├ę. Obsluha nie je obmedzovan├í pri pr├íci ┼żiadnymi pr├şvodn├Żmi k├íblami, nemus├ş kosa─Źku zlo┼żito ┼ítartova┼ą, jednoduch├í je aj ├║dr┼żba, ktor├í v podstate zah┼Ľ┼ła len ─Źistenie kosa─Źky a dob├şjanie akumul├ítora, ob─Źasn├ę premazanie pohybliv├Żch ─Źast├ş a br├║senie no┼ża.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber38 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía40 l
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia75 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą16.4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky