kde nak├║pi┼ą?

od 75,99

HECHT 1233 je mal├í elektrick├í 230V / 50 Hz kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í k pravidelnej ├║dr┼żbe pozemkov do 400 m3. Z├íklad kosa─Źky tvor├ş ─żahk├Ż, ale odoln├Ż plastov├Ż skelet. Motor s pr├şkonom 1200 W poh├í┼ła n├┤┼ż so z├íberom 33 cm. Tr├íva je zbieran├í do 30 l ko┼ía, ktor├Ż tvor├ş kombin├ícia plastov├Żch dielov a odoln├í text├şlia. T├íto kon┼ítrukcia ko┼ía umo┼ż┼łuje skvel├ę pr├║denie vzduchu a k├┤┼í je tak lep┼íie plnen├Ż. K├┤┼í je opatren├Ż ve─żk├Żm pohodln├Żm dr┼żadlom pre jednoduch├ę pren├í┼íanie a vysyp├ívanie. Aby bol k├┤┼í pl...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Hecht 1233 - Kosa─Źka elektrick├í 
na sklade 75,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Hecht 1233 - ponuky v obchodoch

Parametre produktu Hecht 1233

HECHT 1233 je mal├í elektrick├í 230V / 50 Hz kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í k pravidelnej ├║dr┼żbe pozemkov do 400 m3. Z├íklad kosa─Źky tvor├ş ─żahk├Ż, ale odoln├Ż plastov├Ż skelet. Motor s pr├şkonom 1200 W poh├í┼ła n├┤┼ż so z├íberom 33 cm. Tr├íva je zbieran├í do 30 l ko┼ía, ktor├Ż tvor├ş kombin├ícia plastov├Żch dielov a odoln├í text├şlia. T├íto kon┼ítrukcia ko┼ía umo┼ż┼łuje skvel├ę pr├║denie vzduchu a k├┤┼í je tak lep┼íie plnen├Ż. K├┤┼í je opatren├Ż ve─żk├Żm pohodln├Żm dr┼żadlom pre jednoduch├ę pren├í┼íanie a vysyp├ívanie. Aby bol k├┤┼í plnen├Ż e┼íte lep┼íie, n├┤┼ż a priestor no┼ża pod skeletom s├║ navrhnut├ę tak, aby optim├ílne pr├║denie vzduchu zaistilo dokonal├Ż zber tr├ívy a jej odhodenie vysokou r├Żchlos┼ąou do ko┼ía.

Skelet kosa─Źky je vyroben├Ż z pevn├ęho a odoln├ęho plastu. To umo┼żnilo vyrobi┼ą kosa─Źku s hmotnos┼ąou iba 6,9 kg . V─Ćaka tomu je manipul├ícia s kosa─Źkou ve─żmi jednoduch├í, ide├ílne sa s ┼łou manipuluje aj na mal├Żch z├íhradk├ích s mno┼żstvom prek├í┼żok, ─żahko s ┼łou pokos├şte napr├şklad cesti─Źky medzi z├íhonmi, kvetmi a okrasn├Żmi drevinami. Mal├Ż a n├şzky skelet tie┼ż umo┼żn├ş jednoduch├ę kosenie pod n├şzkymi prek├í┼żkami, ako s├║ r├┤zne previsnut├ę kr├şky a pod. Predn├í ─Źas┼ą kosa─Źky m├í zaoblen├║ spodn├║ hranu, v─Ćaka tomu nedoch├ídza k n├írazom kosa─Źky na n├şzke prek├í┼żky, ako s├║ r├┤zne hrany chodn├şkov, n├şzke obrubn├şky a in├ę n├şzke prek├í┼żky, z├írove┼ł sa v─Ćaka tomu kosa─Źka lep┼íie pohybuje pri kosen├ş po hustom tr├ívniku, ktor├Ż pod zaoblenou prednou hranou ─żahko sk─║zne pod skelet k no┼żu. Na vrchnej strane skeletu je aj pohodln├ę madlo pre manipul├íciu s kosa─Źkou pri pren├í┼ían├ş a ukladan├ş.

V├Ż┼íku zdvihu kosa─Źky je mo┼żn├ę nastavi┼ą v troch stup┼łoch od 20 do 60 mm . Nastavenie sa vykon├íva ─żahko a r├Żchlo jednoduch├Żm pos├║van├şm kolies vo vodiacich dr├í┼żkach.

Madlo kosa─Źky je mo┼żn├ę kedyko─żvek ─żahko zlo┼żi┼ą, v─Ćaka kr├şdlov├Żm maticiam. Pri ukladan├ş tak nezaberie ve─ża miesta. Hlavn├Ż sp├şna─Ź kosa─Źky je vybaven├Ż bezpe─Źnostn├Żm tla─Źidlom, ktor├ę zabra┼łuje n├íhodn├ęmu nechcen├ęmu spusteniu. Skrinka sp├şna─Źa je opatren├í z├ívesom pre pripevnenie k├íbla - od─żah─Źova─Ź pnutia k├íbla.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber33 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía30 l
Pr├şkon1200 W
Min. v├Ż┼íka kosenia20 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia60 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą7.1 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky