Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

HECHT 1000 je mal├í rota─Źn├í elektrick├í kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í pre ├║dr┼żbu men┼í├şch pozemkov do 400 m 2. V─Ćaka odoln├ęmu plastov├ęmu skeletu bola dosiahnut├í hmotnos┼ą len 8,8 kg. V├Żhodou je tie┼ż odolnos┼ą proti kor├│zii. Mal├Ż v├Żkonn├Ż motor s pr├şkonom 1000 W poh├í┼ła rota─Źn├Ż n├┤┼ż so z├íberom 32 cm. V├Ż┼íka kosenia je nastavite─żn├í v rozmedz├ş 25 a┼ż 55 mm. O zber pokosenej tr├ívy sa star├í 35 l k├┤┼í. Pre ─żahk├ę pren├í┼íanie je skelet opatren├Ż pohodln├Żm dr┼żadlom, hlavn├║ rukov├Ą┼ą je mo┼żn├ę v─Ćaka upevneniu pomocou kr├şdlo...

Parametre produktu Hecht 1000

HECHT 1000 je mal├í rota─Źn├í elektrick├í kosa─Źka bez pojazdu vhodn├í pre ├║dr┼żbu men┼í├şch pozemkov do 400 m 2. V─Ćaka odoln├ęmu plastov├ęmu skeletu bola dosiahnut├í hmotnos┼ą len 8,8 kg. V├Żhodou je tie┼ż odolnos┼ą proti kor├│zii. Mal├Ż v├Żkonn├Ż motor s pr├şkonom 1000 W poh├í┼ła rota─Źn├Ż n├┤┼ż so z├íberom 32 cm. V├Ż┼íka kosenia je nastavite─żn├í v rozmedz├ş 25 a┼ż 55 mm. O zber pokosenej tr├ívy sa star├í 35 l k├┤┼í. Pre ─żahk├ę pren├í┼íanie je skelet opatren├Ż pohodln├Żm dr┼żadlom, hlavn├║ rukov├Ą┼ą je mo┼żn├ę v─Ćaka upevneniu pomocou kr├şdlov├Żch mat├şc r├Żchlo zlo┼żi┼ą. V z├íhradnom dom─Źeku tak nezaber├í prakticky ┼żiadne miesto.

Pre jednoduch├║ manipul├íciu, a primeran├Ż v├Żkon s oh─żadom na kompaktn├ę rozmery sa t├íto kosa─Źka stala ve─żmi ob─ż├║benou medzi chat├írmi a z├íhradk├írmi k pravidelnej ├║dr┼żbe men┼í├şch tr├ívnat├Żch pl├┤ch. V─Ćaka pou┼żitiu elektromotora je tie┼ż ve─żmi jednoduch├í obsluha, manipul├ícia a ├║dr┼żba. Aj pri takto malej kosa─Źke je samozrejmos┼ąou ┼ítandardn├í v├Żbava, ako je bezpe─Źnostn├ę tla─Źidlo sp├║┼í┼ąanie, alebo od─żah─Źova─Ź pnutia pr├şvodn├ęho k├íbla.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Záber32 cm
Objem zbern├ęho ko┼ía35 l
Pr├şkon1000 W
Min. v├Ż┼íka kosenia25 mm
Max. v├Ż┼íka kosenia55 mm
 
Rozmery
Hmotnos┼ą8.8 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Kosa─Źky