Za hranicami viery (Jenna Miscavige Hillová)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 14,16

Jenna Miscavige Hillov├í ako neter hlavy scientologickej cirkvi Davida Miscavigea vyrastala v centre tejto kontroverznej a mocnej organiz├ície. Ke─Ć mala dvadsa┼ąjeden rokov, pok├║sila sa o ├║tek, riskuj├║c v┼íetko, ─Źo poznala a milovala, len aby scientol├│giu raz a nav┼żdy opustila. V knihe rozpr├íva o ┼żivote v cirkvi a o svojom dramatickom odchode, odkr├Żva r├║┼íko tajomstva, ktor├ę dlho zaha─żovalo svet scientol├│gie, a poskytuje inform├ície o tomto n├íbo┼żenstve, jeho zvl├í┼ítnych ritu├íloch a o tajomnom vodcovi ÔÇô...

Za hranicami viery (Jenna Miscavige Hillová) - ponuka obchodu

Za hranicami viery (Jenna Miscavige Hill, Lisa Pulitzer) 
4 dni 14,16 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Za hranicami viery (Jenna Miscavige Hillová)

Jenna Miscavige Hillov├í ako neter hlavy scientologickej cirkvi Davida Miscavigea vyrastala v centre tejto kontroverznej a mocnej organiz├ície. Ke─Ć mala dvadsa┼ąjeden rokov, pok├║sila sa o ├║tek, riskuj├║c v┼íetko, ─Źo poznala a milovala, len aby scientol├│giu raz a nav┼żdy opustila. V knihe rozpr├íva o ┼żivote v cirkvi a o svojom dramatickom odchode, odkr├Żva r├║┼íko tajomstva, ktor├ę dlho zaha─żovalo svet scientol├│gie, a poskytuje inform├ície o tomto n├íbo┼żenstve, jeho zvl├í┼ítnych ritu├íloch a o tajomnom vodcovi ÔÇô Davidovi Miscavigeovi. Podrobne opisuje prostredie, ktor├ęho z├íklady vych├ídzaj├║ z ovl├ídania in├Żch a v ktorom aj t├ş najoddanej┼í├ş st├║penci dost├ívaj├║ za poru┼íenie pravidiel pr├şsne tresty. Rozpr├íva o svojom detstve pozna─Źenom samotou a tvrdou pr├ícou, ktor├ę nech u┼ż bolo akoko─żvek bolestiv├ę, ju pripravilo na drsn├Ż ┼żivot v najoddanej┼íej cirkevnej organiz├ícii ÔÇô v Sea Org. A┼ż ke─Ć sa jej rodina takmer rozpadne a jej svet sa za─Źne r├║ca┼ą, otvoria sa Jenne o─Źi. Kone─Źne za─Źne vidie┼ą, ako si ju cirkev podrobila a ak├║ psychologick├║ kontrolu nad ┼łou a jej ┼żivotom z├şskala. Nazbierala v┼íak dostatok odvahy, aby u┼íla. E┼íte predt├Żm v┼íak musela ─Źeli┼ą n├íro─Źnej sk├║┼íke, v ktorej ┼ílo o jej rodinu, vieru a l├ísku.

Kniha Za hranicami viery je nielen p├║tav├í a znepokojuj├║ca, ale z├írove┼ł n├ím odha─żuje, ako ─Ćaleko je schopn├ę toto n├íbo┼żenstvo z├íjs┼ą a ko─żko ├║silia musela jedna ┼żena vynalo┼żi┼ą, aby sa od neho oslobodila.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy