kde nak├║pi┼ą?

od 9,21

Debut mlad├ęho umelca zaujme svojou bezprostrednos┼ąou, otvorenos┼ąou my┼ílienok a citov, pestrou ┼ík├ílou obrazov, n├ípadom, miestami ti┼ż sarkazmom a vtipom. ├ÜLETy predstavuj├║ prierez doteraj┼íou b├ísnickou tvorbou umelca a s├║ ├║primnou spove─Ćou ─Źloveka pln├ęho em├│cii, snov a t├║┼żob. B├ísne vesel├ę i smutn├ę, zasnen├ę, ─Źi s n├ídychom tajomnosti d├ívaj├║ ─Źitate─żovi mo┼żnos┼ą nielen hlb┼íie prenin├║┼ą do autorovho vn├║tra, ale aj zamyslie┼ą sa nad vlastn├Żm byt├ş. Zbierka ur─Źite pote┼í├ş srdce nejednej romantikej du┼íe.

ÚLETy (DeeDoubleJay) - ponuky obchodov

├ÜLETy 
3 dni 9,21 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
├ÜLETy (DeeDoubleJay) 
4 dni 9,41 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu ÚLETy (DeeDoubleJay)

Debut mlad├ęho umelca zaujme svojou bezprostrednos┼ąou, otvorenos┼ąou my┼ílienok a citov, pestrou ┼ík├ílou obrazov, n├ípadom, miestami ti┼ż sarkazmom a vtipom.

├ÜLETy predstavuj├║ prierez doteraj┼íou b├ísnickou tvorbou umelca a s├║ ├║primnou spove─Ćou ─Źloveka pln├ęho em├│cii, snov a t├║┼żob. B├ísne vesel├ę i smutn├ę, zasnen├ę, ─Źi s n├ídychom tajomnosti d├ívaj├║ ─Źitate─żovi mo┼żnos┼ą nielen hlb┼íie prenin├║┼ą do autorovho vn├║tra, ale aj zamyslie┼ą sa nad vlastn├Żm byt├ş.

Zbierka ur─Źite pote┼í├ş srdce nejednej romantikej du┼íe.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy