kde nak├║pi┼ą?

od 12,26

Emmine najtemnej┼íie tajomstv├í s├║ pochovan├ę v minulosti. Ale pravda sa ned├í skr├Żva┼ą naveky. Emma je miluj├║ca man┼żelka, oddan├í matka... a p├íchate─żka ne├║myselnej vra┼żdy. Cel├ę roky skr├Żva m┼Ľtvolu u─Źite─ża Luka, ktor├Ż ju zviedol, ke─Ć bola v t├şned┼żerskom veku, neist├í a d├┤ver─Źiv├í. Toto tajomstvo by mo┼żno zostalo pochovan├ę, keby jej s├║─Źasn├Ż ┼żivot bol menej dokonal├Ż. Emminho man┼żela Alexa pov├Ż┼íili a to znamen├í, ┼że sa kone─Źne m├┤┼żu aj s mal├Żm synom pres┼ąahova┼ą do v├Ą─Ź┼íieho domu. O ich star├Ż dom ─Źoskoro prej...

Tich├í obe┼ą - ponuka obchodu

Tich├í obe┼ą 
3 dni 12,26 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Tich├í obe┼ą

Emmine najtemnej┼íie tajomstv├í s├║ pochovan├ę v minulosti. Ale pravda sa ned├í skr├Żva┼ą naveky.

Emma je miluj├║ca man┼żelka, oddan├í matka... a p├íchate─żka ne├║myselnej vra┼żdy. Cel├ę roky skr├Żva m┼Ľtvolu u─Źite─ża Luka, ktor├Ż ju zviedol, ke─Ć bola v t├şned┼żerskom veku, neist├í a d├┤ver─Źiv├í.
Toto tajomstvo by mo┼żno zostalo pochovan├ę, keby jej s├║─Źasn├Ż ┼żivot bol menej dokonal├Ż. Emminho man┼żela Alexa pov├Ż┼íili a to znamen├í, ┼że sa kone─Źne m├┤┼żu aj s mal├Żm synom pres┼ąahova┼ą do v├Ą─Ź┼íieho domu. O ich star├Ż dom ─Źoskoro prejavili kupci v├í┼żny z├íujem, ale Emma ho nem├┤┼że opusti┼ą sk├┤r, ako zni─Ź├ş aj posledn├║ stopu svojho zlo─Źinu z pomsty.
Len┼że ke─Ć sa vr├íti k plytk├ęmu hrobu v z├íhrade, aby pozostatky vykopala a premiestnila, n├íjde ho pr├ízdny. Telo zmizlo.
Emma sa v panike prizn├í man┼żelovi, ale to je iba za─Źiatok. Alex o nej ─Źoskoro zist├ş skuto─Źnosti, ktor├ę sa mal dozvedie┼ą ove─ża sk├┤r. Aj ─Ćal┼íie, na ktor├ę by najrad┼íej zabudol.

Z anglick├ęho origin├ílu Silent Victim (Thomas & Mercer, Seattle 2018) prelo┼żila Jana Seichertov├í.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy