... Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼»

Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼»

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 22,99

-35% z─żava

Monografie Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼» p┼Öedstavuje ojedin─Ťlou synt├ęzu pr├íva cenn├Żch pap├şr┼». Autor zde sv├ę 25let├ę praktick├ę zku┼íenosti s pr├ívn├ş ├║pravou cenn├Żch pap├şr┼» zobecnil do teoretick├ęho d├şla, kter├ę reflektuje historii i platnou a ├║─Źinnou ├║pravu cenn├Żch pap├şr┼» a bere si z nich pou─Źen├ş pro ├║vahy de lege ferenda. Kniha je zam─Ť┼Öena p┼Öedev┼í├şm na pr├ívn├ş, zejm├ęna soukromopr├ívn├ş, m├ęn─Ť ji┼ż ekonomick├ę z├íklady cenn├Żch pap├şr┼». Autor vych├íz├ş ze ┼íirok├ęho spektra pr├ívn├şch norem, kter...

Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼» - ponuky obchodov

Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼» (Jan Pauly) 
4 dni 35,25 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼»

Monografie Teoretick├ę a legislativn├ş z├íklady cenn├Żch pap├şr┼» p┼Öedstavuje ojedin─Ťlou synt├ęzu pr├íva cenn├Żch pap├şr┼». Autor zde sv├ę 25let├ę praktick├ę zku┼íenosti s pr├ívn├ş ├║pravou cenn├Żch pap├şr┼» zobecnil do teoretick├ęho d├şla, kter├ę reflektuje historii i platnou a ├║─Źinnou ├║pravu cenn├Żch pap├şr┼» a bere si z nich pou─Źen├ş pro ├║vahy de lege ferenda.
Kniha je zam─Ť┼Öena p┼Öedev┼í├şm na pr├ívn├ş, zejm├ęna soukromopr├ívn├ş, m├ęn─Ť ji┼ż ekonomick├ę z├íklady cenn├Żch pap├şr┼». Autor vych├íz├ş ze ┼íirok├ęho spektra pr├ívn├şch norem, kter├ę jsou v─Ťnov├íny cenn├Żm pap├şr┼»m, odhaluje v nich antinomie a jin├ę nedostatky, je┼ż se v nich vyskytuj├ş, a na tomto z├íklad─Ť pak p┼Öin├í┼í├ş r┼»zn├í interpreta─Źn├ş ┼Öe┼íen├ş pro jejich p┼Öekon├ín├ş, p┼Ö├şpadn─Ť n├ívrhy pro jejich legislativn├ş zlep┼íen├ş. Poskytnout z├íkonod├írci pat┼Öi─Źn├ę teoretick├ę z├íklady pro dal┼í├ş normotvorbu je pr├ív─Ť jedn├şm z ambici├│zn├şch c├şl┼» knihy.
Monografie je ur─Źena t├ę ─Ź├ísti pr├ívnick├ę (a ─Ź├íste─Źn─Ť i ekonomick├ę) obce, kter├í se hloub─Ťji zaj├şm├í o problematiku cenn├Żch pap├şr┼» ÔÇô a┼ą u┼ż zm├şn─Ťn├ęmu z├íkonod├írci, nebo p┼Öedstavitel┼»m pr├ívn├ş praxe a v neposledn├ş ┼Öad─Ť tak├ę pedagog┼»m a student┼»m pr├ívnick├Żch (p┼Ö├şpadn─Ť ekonomick├Żch) fakult.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy