... Telekomunika─Źn├ę vedenia (J├ín ─îuchran)

Telekomunika─Źn├ę vedenia (J├ín ─îuchran)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 5,89

-22% z─żava

Vzh─żadom na nadv├Ąznos┼ą obsahu predn├í┼íok z Telekomunika─Źn├Żch veden├ş na ostatn├ę predmety ┼ítudijn├ęho odboru Telekomunika─Źn├í technika, no najm├Ą na predmety Prenosov├ę syst├ęmy a Syst├ęmy prenosu d├ít, s├║ v skripte uveden├ę z├íkladn├ę ot├ízky te├│rie obvodov s rozlo┼żen├Żmi parametrami s aplik├íciou dosiahnut├Żch v├Żsledkov na r├┤zne typy veden├ş pou┼ż├şvan├Żch na prenos inform├íci├ş. ─Äalej s├║ prebran├ę ot├ízky kon┼ítrukcie jednotliv├Żch typov veden├ş a ich prenosov├ę vlastnosti, ako aj probl├ęmy ochrany telekomunika─Źn├Żch veden...

Telekomunika─Źn├ę vedenia (J├ín ─îuchran) - ponuky obchodov

Telekomunika─Źn├ę vedenia (J├ín ─îuchran) 
11 dn├ş 7,53 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Telekomunika─Źn├ę vedenia (J├ín ─îuchran)

Vzh─żadom na nadv├Ąznos┼ą obsahu predn├í┼íok z Telekomunika─Źn├Żch veden├ş na ostatn├ę predmety ┼ítudijn├ęho odboru Telekomunika─Źn├í technika, no najm├Ą na predmety Prenosov├ę syst├ęmy a Syst├ęmy prenosu d├ít, s├║ v skripte uveden├ę z├íkladn├ę ot├ízky te├│rie obvodov s rozlo┼żen├Żmi parametrami s aplik├íciou dosiahnut├Żch v├Żsledkov na r├┤zne typy veden├ş pou┼ż├şvan├Żch na prenos inform├íci├ş. ─Äalej s├║ prebran├ę ot├ízky kon┼ítrukcie jednotliv├Żch typov veden├ş a ich prenosov├ę vlastnosti, ako aj probl├ęmy ochrany telekomunika─Źn├Żch veden├ş.

Skriptum je ur─Źen├ę ┼ítudentom denn├ęho ┼ít├║dia v odbore telekomunika─Źn├í technika na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave.

Ján Čuchran

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy