kde nak├║pi┼ą?

od 6,99

-26% z─żava

┼áportujete? B├ísnick├í zbierka ┼áport t├║to ─żudsk├║ kratochv├ş─żu vykres─żuje s mnoh├Żmi s├║vislos┼ąami, no hlavne s ─Ćalekosiahlymi d├┤sledkami, ako v podstate nezmyseln├║ aktivitu. Zefekt├şv┼łujeme svoje ─Źinnosti, aby n├ím zostal ─Źas na ┼íport ÔÇô a ten realizujeme, tr├ęnujeme a cvi─Ź├şme, aby sme dok├ízali e┼íte viac zefekt├şv┼łova┼ą v┼íetky ostatn├ę aktivity. ─îitate─żsk├Ż z├í┼żitok plynutia a ├ęterickosti vyvol├íva i st├íle pr├ştomn├Ż mot├şv dychu, d├Żchania, ale aj dusenia sa, ktor├ę sp├íja ┼íport a rozpr├ívanie, resp. p├şsanie. V kni...

Šport - ponuky obchodov

┼áport (Katar├şna Kucbelov├í) 
11 dn├ş 9,50 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Šport

┼áportujete? B├ísnick├í zbierka ┼áport t├║to ─żudsk├║ kratochv├ş─żu vykres─żuje s mnoh├Żmi s├║vislos┼ąami, no hlavne s ─Ćalekosiahlymi d├┤sledkami, ako v podstate nezmyseln├║ aktivitu.
Zefekt├şv┼łujeme svoje ─Źinnosti, aby n├ím zostal ─Źas na ┼íport ÔÇô a ten realizujeme, tr├ęnujeme a cvi─Ź├şme, aby sme dok├ízali e┼íte viac zefekt├şv┼łova┼ą v┼íetky ostatn├ę aktivity. ─îitate─żsk├Ż z├í┼żitok plynutia a ├ęterickosti vyvol├íva i st├íle pr├ştomn├Ż mot├şv dychu, d├Żchania, ale aj dusenia sa, ktor├ę sp├íja ┼íport a rozpr├ívanie, resp. p├şsanie.

V knihe boli pou┼żit├ę objekty Patrika Illa a fotografie Petra Balcara.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy