... Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov (Zuzana Joniakov├í, Rudolf G├ílik, Jana Bl┼ít├íkov├í, Nat├ília Tari┼íkov├í)

Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov (Zuzana Joniakov├í, Rudolf G├ílik, Jana Bl┼ít├íkov├í, Nat├ília Tari┼íkov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 18,91

Publik├ícia je ┼ítrukt├║rovan├í do trin├ístich kapitol, ktor├ę sa venuj├║ pr├şslu┼ín├Żm funkci├ím riadenia ─żudsk├Żch zdrojov a s├║ doplnen├ę o ─Źasti zaoberaj├║ce sa najnov┼í├şmi trendmi a aktu├ílnymi probl├ęmami v danej oblasti. Obsahuje komplexn├Ż poh─żad na problematiku riadenia ─żud├ş v podmienkach s├║─Źasn├Żch organiz├íci├ş s d├┤razom na podnikov├║ sf├ęru. Vych├ídza z aktu├ílnych teoretick├Żch poznatkov, no opiera sa tie┼ż o sk├║senosti a v├Żsledky mnoh├Żch, autormi realizovan├Żch v├Żskumn├Żch projektov. U─Źebnica vysvet─żuje z├íkla...

Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov (Zuzana Joniakov├í, Rudolf G├ílik, Jana Bl┼ít├íkov├í, Nat├ília Tari┼íkov├í) - ponuky obchodov

Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov (Zuzana Joniakov├í, Rudolf G├ílik, Jana Bl┼ít├íkov├í, Nat├ília Tari┼íkov├í) 
na sklade 18,91 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu
Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov 
3 dni 18,91 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Riadenie ─żudsk├Żch zdrojov (Zuzana Joniakov├í, Rudolf G├ílik, Jana Bl┼ít├íkov├í, Nat├ília Tari┼íkov├í)

Publik├ícia je ┼ítrukt├║rovan├í do trin├ístich kapitol, ktor├ę sa venuj├║ pr├şslu┼ín├Żm funkci├ím riadenia ─żudsk├Żch zdrojov a s├║ doplnen├ę o ─Źasti zaoberaj├║ce sa najnov┼í├şmi trendmi a aktu├ílnymi probl├ęmami v danej oblasti. Obsahuje komplexn├Ż poh─żad na problematiku riadenia ─żud├ş v podmienkach s├║─Źasn├Żch organiz├íci├ş s d├┤razom na podnikov├║ sf├ęru. Vych├ídza z aktu├ílnych teoretick├Żch poznatkov, no opiera sa tie┼ż o sk├║senosti a v├Żsledky mnoh├Żch, autormi realizovan├Żch v├Żskumn├Żch projektov.

U─Źebnica vysvet─żuje z├íkladn├ę t├ęmy z oblasti riadenia ─żudsk├Żch zdrojov s aplik├íciou syst├ęmov├ęho pr├şstupu, teda komplexne opisuje obsah syst├ęmu riadenia ─żudsk├Żch zdrojov, jeho jednotliv├ę prvky a v├Ązby medzi nimi. Jednotliv├ę kapitoly s├║ na viacer├Żch miestach tie┼ż obohaten├ę o pr├şklady z podnikovej praxe. V z├ívere ka┼żdej kapitoly n├íjdete podnety na diskusiu vo forme ot├ízok, praktick├Żch zadan├ş a pr├şpadov├Żch ┼ít├║di├ş. Z praktick├ęho h─żadiska je pr├şnosom nielen pre ┼ítudentov, ale je aj hodnotn├Żm zdrojom ┼ítrukt├║rovan├Żch teoretick├Żch v├Żchod├şsk a pr├şkladov z hospod├írskej praxe pre mana┼ż├ęrov p├┤sobiacich v podnikoch.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy