... Pr├şbeh vl├íkna- Textiln├ę remesl├í na Slovensku (Zora Mintalov├í Zubercov├í)

Pr├şbeh vl├íkna- Textiln├ę remesl├í na Slovensku (Zora Mintalov├í Zubercov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 13,90

Textiln├ę remesl├í minul├Żch storo─Ź├ş s├║ ─Źas┼ąou n├í┼ího kult├║rneho dedi─Źstva, dodnes budia obdiv a in┼ípiruj├║ m├│dnych tvorcov. Ako s├║viseli nariadenia panovn├şkov, v├Żtvarn├ę slohy ─Źi m├│da eur├│pskych kr├í─żovien so vznikom a rozvojom textiln├Żch remesiel na Slovensku? P├║tav├ę odpovede pon├║ka kniha Pr├şbeh vl├íkna. Zauj├şmav├ę rozpr├ívanie etnografky Zory Mintalovej Zubercovej sa za─Ź├şna dom├ícou v├Żrobou text├şli├ş pokra─Źuje textiln├Żmi remeslami a vznikom i p├┤soben├şm cechov. Opisuje sp├┤sob ┼żivota, pr├ícu majstrov a t...

Pr├şbeh vl├íkna- Textiln├ę remesl├í na Slovensku (Zora Mintalov├í Zubercov├í) - ponuky obchodov

Pr├şbeh vl├íkna 
3 dni 13,90 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Pr├şbeh vl├íkna (Zora Mintalov├í Zubercov├í) 
na sklade 14,20 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Pr├şbeh vl├íkna- Textiln├ę remesl├í na Slovensku (Zora Mintalov├í Zubercov├í)

Textiln├ę remesl├í minul├Żch storo─Ź├ş s├║ ─Źas┼ąou n├í┼ího kult├║rneho dedi─Źstva, dodnes budia obdiv a in┼ípiruj├║ m├│dnych tvorcov. Ako s├║viseli nariadenia panovn├şkov, v├Żtvarn├ę slohy ─Źi m├│da eur├│pskych kr├í─żovien so vznikom a rozvojom textiln├Żch remesiel na Slovensku?

P├║tav├ę odpovede pon├║ka kniha Pr├şbeh vl├íkna. Zauj├şmav├ę rozpr├ívanie etnografky Zory Mintalovej Zubercovej sa za─Ź├şna dom├ícou v├Żrobou text├şli├ş pokra─Źuje textiln├Żmi remeslami a vznikom i p├┤soben├şm cechov. Opisuje sp├┤sob ┼żivota, pr├ícu majstrov a tovari┼íov, ich remeseln├şcku zru─Źnos┼ą a umeleck├ę c├ştenie. Uv├ídza textiln├ę materi├íly, techniky v├Żroby aj v├Żzdoby, origin├ílne v├Żrobky majstrov tk├í─Źov, s├║kenn├şkov, vy┼í├şva─Źov, ─Źipk├írov ─Źi farbiarov. Pr├íca sk├║sen├Żch majstrov in┼ípirovala aj dom├ícu v├Żrobu, a tak sa viacer├ę mot├şvy v pozmenenej forme preniesli aj do ─żudov├ęho odevu a textilu. S├║─Źas┼ąou knihy je farebn├í obrazov├í pr├şloha s fotografiami textiln├Żch v├Żrobkov z minul├Żch storo─Ź├ş.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy