... Poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├í obchodn├ş praktika nebo nekal├í sout─Ť┼ż (Dana Ondrejov├í)

Poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├í obchodn├ş praktika nebo nekal├í sout─Ť┼ż (Dana Ondrejov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 16,99

-19% z─żava

Publikace se zab├Żv├í mo┼żnou kvalifikac├ş poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├ę obchodn├ş praktiky a sou─Źasn─Ť (p┼Ö├şpadn─Ť alternativn─Ť) jako nekalosout─Ť┼żn├şho jedn├ín├ş. Jedn├í se o prvn├ş monografick├ę zpracov├ín├ş zkouman├ę problematiky v ─îesk├ę republice i na Slovensku. Autorka rozeb├şr├í jednotliv├ę p┼Öedpoklady pro kvalifikaci poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├ę obchodn├ş praktiky a nekal├ę sout─Ť┼że i vz├íjemn├Ż vztah pr├íva proti nekal├Żm obchodn├şm praktik├ím a proti nekal├ę sout─Ť┼żi. Nasti┼łuje konkr├ętn├ş p┼Ö├şpady p...

Poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├í obchodn├ş praktika nebo nekal├í sout─Ť┼ż (Dana Ondrejov├í) - ponuky obchodov

Poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├í obchodn├ş praktika nebo nekal├í sout─Ť┼ż (Dana Ondrejov├í) 
4 dni 20,95 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├í obchodn├ş praktika nebo nekal├í sout─Ť┼ż (Dana Ondrejov├í)

Publikace se zab├Żv├í mo┼żnou kvalifikac├ş poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├ę obchodn├ş praktiky a sou─Źasn─Ť (p┼Ö├şpadn─Ť alternativn─Ť) jako nekalosout─Ť┼żn├şho jedn├ín├ş. Jedn├í se o prvn├ş monografick├ę zpracov├ín├ş zkouman├ę problematiky v ─îesk├ę republice i na Slovensku.
Autorka rozeb├şr├í jednotliv├ę p┼Öedpoklady pro kvalifikaci poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva jako nekal├ę obchodn├ş praktiky a nekal├ę sout─Ť┼że i vz├íjemn├Ż vztah pr├íva proti nekal├Żm obchodn├şm praktik├ím a proti nekal├ę sout─Ť┼żi. Nasti┼łuje konkr├ętn├ş p┼Ö├şpady poru┼íen├ş z├ívazkov├ęho pr├íva s mo┼żnou soub─Ť┼żnou kvalifikac├ş jako nekal├ę obchodn├ş praktiky nebo nekal├ę sout─Ť┼że, a to jak ve vztahu k obchodn├şm praktik├ím podnikatele ve f├ízi p┼Öed uzav┼Öen├şm smlouvy, p┼Öi jej├şm uzav├şr├ín├ş, v textu samotn├ę smlouvy, ale tak├ę ve f├ízi jej├şho (ne)pln─Ťn├ş ─Źi vym├íh├ín├ş z├ívazk┼» do n├ş vt─Ťlen├Żch.
Publikace se zab├Żv├í tak├ę ot├ízkou jedno─Źinn├ęho soub─Ťhu z├ívazkov├ęho deliktu, deliktu nekal├ę obchodn├ş praktiky a deliktu nekal├ę sout─Ť┼że z pohledu hmotn─Ťpr├ívn├şho i procesn─Ťpr├ívn├şho. Obsahem publikace je rovn─Ť┼ż bohat├ę zpracov├ín├ş rozhodovac├ş ─Źinnosti ─Źesk├Żch, slovensk├Żch i jin├Żch zahrani─Źn├şch dozorov├Żch org├ín┼» a soud┼».

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy