... Pe─Źieme s l├ískou (Peter Planieta, Zuzana Markov├í)

Pe─Źieme s l├ískou (Peter Planieta, Zuzana Markov├í)

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 11,31

Sladkosti m├íme v┼íetci radi, niekto menej, niekto viac a niekto e┼íte viac. Z├írove┼ł si v┼íak ─Źoraz viac ─żud├ş za─Ź├şna uvedomova┼ą, ┼że n├í┼ímu telu neprospievaj├║ ani zvonka, ani zvn├║tra. Preto v├ím autori v tejto knihe pon├║kaj├║ recepty, ktor├ę zaru─Źene uspokoja va┼íu chu┼ą na sladk├ę a z├írove┼ł neza┼ąa┼żuj├║ v├í┼í organizmus ako tradi─Źn├ę jedl├í. Kniha vznikla po ├║spechu prvotiny autorov Var├şme s l├ískou, v ktorej dok├ízali, ┼że aj zdrav├ę jedl├í s├║ chutn├ę a nen├íro─Źn├ę na pr├şpravu. Okrem zdrav├Żch alternat├şv tradi─Źn├Żch kol├í...

Pe─Źieme s l├ískou (Peter Planieta, Zuzana Markov├í) - ponuky obchodov

Pe─Źieme s l├ískou 
3 dni 11,31 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Pe─Źieme s l├ískou (Peter Planieta, Zuzana Markov├í) 
4 dni 11,31 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Pe─Źieme s l├ískou (Peter Planieta, Zuzana Markov├í)

Sladkosti m├íme v┼íetci radi, niekto menej, niekto viac a niekto e┼íte viac. Z├írove┼ł si v┼íak ─Źoraz viac ─żud├ş za─Ź├şna uvedomova┼ą, ┼że n├í┼ímu telu neprospievaj├║ ani zvonka, ani zvn├║tra. Preto v├ím autori v tejto knihe pon├║kaj├║ recepty, ktor├ę zaru─Źene uspokoja va┼íu chu┼ą na sladk├ę a z├írove┼ł neza┼ąa┼żuj├║ v├í┼í organizmus ako tradi─Źn├ę jedl├í.
Kniha vznikla po ├║spechu prvotiny autorov Var├şme s l├ískou, v ktorej dok├ízali, ┼że aj zdrav├ę jedl├í s├║ chutn├ę a nen├íro─Źn├ę na pr├şpravu. Okrem zdrav├Żch alternat├şv tradi─Źn├Żch kol├í─Źov obsahuje aj vysk├║┼ían├ę a overen├ę bezlepkov├ę recepty, recepty bez cukru, recepty pre veg├ínov, raw recepty, ale aj recepty pre t├Żch, ktor├ş uprednost┼łuj├║ slan├ę jedl├í.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy