kde nak├║pi┼ą?

od 3,67

-51% z─żava

Skapeme, ÔÇô priznal zmu─Źene chlap├şk s tot├ílne zakrvavenou nohavicou. Iba ty, ÔÇô predstieral som neporazite─żnos┼ą. Obloha zosivela ako vojakova unaven├í tv├ír. Prekvapenie v pri┼żm├║ren├Żch o─Źiach vystriedalo odovzdan├ę sklamanie. ─îakal ho z├ínik a nekone─Źn├í cesta do vesm├şru. Ch├ípal som ho. Mnohokr├ít som v boji sp├íchal ┼íkol├ícku chybu a zaplatili za ┼łu in├ş. Nevinn├ş civili alebo zle zaplaten├ş kolegovia. Tak sa z amat├ęra st├íva prof├şk. Zabi┼ą znamen├í zobra┼ą. Vysu┼íi┼ą t├║┼żby a zb├║ra┼ą sny. Chumaj, mohol ma dosta┼ą...

Ori├│n (Juraj 8X) - ponuky obchodov

Ori├│n 
3 dni 3,67 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu
Ori├│n (Juraj 8X) 
4 dni 7,51 €
doprava od 1,99 €

Ceny dopravy v martinus.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 1,99 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 2.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 2.29 €
Do e-shopu

Parametre produktu Ori├│n (Juraj 8X)

Skapeme, ÔÇô priznal zmu─Źene chlap├şk s tot├ílne zakrvavenou nohavicou.
Iba ty, ÔÇô predstieral som neporazite─żnos┼ą.
Obloha zosivela ako vojakova unaven├í tv├ír. Prekvapenie v pri┼żm├║ren├Żch o─Źiach vystriedalo odovzdan├ę sklamanie. ─îakal ho z├ínik a nekone─Źn├í cesta do vesm├şru. Ch├ípal som ho.
Mnohokr├ít som v boji sp├íchal ┼íkol├ícku chybu a zaplatili za ┼łu in├ş. Nevinn├ş civili alebo zle zaplaten├ş kolegovia. Tak sa z amat├ęra st├íva prof├şk. Zabi┼ą znamen├í zobra┼ą. Vysu┼íi┼ą t├║┼żby a zb├║ra┼ą sny.
Chumaj, mohol ma dosta┼ą. Mal by som to za sebou. Veta, ktor├║ pozn├í ka┼żd├Ż ┼żoldnier. Pripoj sa ku mne v de┼ł mojej smrti.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy