Ne├│nov├Ż pr├ívnik

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 9,21

Pe┼łaz├ş je m├ílo a s─żubn├Żch vyhliadok e┼íte menej, preto novope─Źen├Ż pr├ívnik Brigham Theodore us├║di, ┼że je na─Źase zn├ş┼żi┼ą ┼żivotn├Ż ┼ítandard. Podnikne z├║fal├Ż krok a nast├║pi do pochybnej pr├ívnickej firmy so s├şdlom v Salt Lake City. Ako prv├Ż mu zveria pr├şpad prekro─Źenia povolenej r├Żchlosti, a ke─Ć aj ten prehr├í, je presved─Źen├Ż, ┼że s kari├ęrou pr├ívnika sa m├┤┼że rozl├║─Źi┼ą. ┼á├ęf ho v┼íak prekvap├ş a pridel├ş mu o ─Źosi n├íro─Źnej┼íiu kauzu: obvinenie z ├║kladnej vra┼żdy. Brighamovou novou klientkou sa stane Amanda Pierce...

Ne├│nov├Ż pr├ívnik - ponuka obchodu

Ne├│nov├Ż pr├ívnik 
3 dni 9,21 €
doprava od 1,99 €
Do e-shopu

Parametre produktu Ne├│nov├Ż pr├ívnik

Pe┼łaz├ş je m├ílo a s─żubn├Żch vyhliadok e┼íte menej, preto novope─Źen├Ż pr├ívnik Brigham Theodore us├║di, ┼że je na─Źase zn├ş┼żi┼ą ┼żivotn├Ż ┼ítandard. Podnikne z├║fal├Ż krok a nast├║pi do pochybnej pr├ívnickej firmy so s├şdlom v Salt Lake City. Ako prv├Ż mu zveria pr├şpad prekro─Źenia povolenej r├Żchlosti, a ke─Ć aj ten prehr├í, je presved─Źen├Ż, ┼że s kari├ęrou pr├ívnika sa m├┤┼że rozl├║─Źi┼ą. ┼á├ęf ho v┼íak prekvap├ş a pridel├ş mu o ─Źosi n├íro─Źnej┼íiu kauzu: obvinenie z ├║kladnej vra┼żdy.
Brighamovou novou klientkou sa stane Amanda Pierceov├í, utr├ípen├í a vy─Źerpan├í matka, ktorej ├║chyln├Ż psychopat zn├ísilnil a zavra┼żdil ┼íes┼ąro─Źn├║ dc├ęru. Ona potom zabila jeho. Porota by jej mohla by┼ą naklonen├í, ale z├íkon neschva─żuje, ke─Ć ─żudia ber├║ spravodlivos┼ą do vlastn├Żch r├║k. Niet poch├Żb, ┼że Amanda stla─Źila sp├║┼í┼ą ÔÇô videlo ju p├Ą┼ą svedkov. Ak sa prizn├í, vyhne sa trestu smrti, ale pripust├ş, ┼że konala nespr├ívne. No ak vinu odmietne, Brigham sa bude musie┼ą pusti┼ą do boja o svoju kari├ęru ÔÇô a Amandin ┼żivot.

Z anglick├ęho origin├ílu The Neon Lawyer (CreateSpace Independent Publishing Platform, USA 2013) prelo┼żil Milan Kopeck├Ż.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Knihy, e-Knihy a Audioknihy